Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ВІЙСЬКОВО-СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ВІЙСЬКОВО-СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ВІЙСЬКОВО-СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,15 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
БОЙКО Олег Володимирович
УДК 371.2:355.233
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ
ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
У МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ
ВІЙСЬКОВО-СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії оборони України, Міністерство оборони України, м. Київ.
Науковий керівник – | доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України ЯГУПОВ Василь Васильович, Науково-методичний центр військової освіти Міністерства оборони України, начальник, м. Київ.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник народної освіти України НЕЩАДИМ Микола Іванович, заступник міністра оборони України, м. Київ;
кандидат педагогічних наук БИКОВА Олена Валентинівна, Інститут державного управління у сфері цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій України, заступник начальника інституту з навчальної роботи, м. Київ.
Провідна установа – | Національна академія внутрішніх справ України, кафедра педагогіки і кадрової роботи, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться “20” квітня 2005 р. о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 9,
5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9).
Автореферат розісланий “18” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лапаєнко С.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Для забезпечення функціонування сучасної системи гуманітарного та соціального розвитку в усіх ланках військового управління, військових частинах (з’єднаннях) Збройних Сил (ЗС) України, установах і закладах діють органи з реалізації гуманітарних питань, до складу яких входять фахівці в галузі педагогіки, психології, соціології, політології, психофізіології, історії, військової журналістики й правознавства. Магістри військово-соціального управління (ВСУ) безпосередньо поширюють і закріплюють гуманістичні і соціальні цінності у військах, здійснюють гуманізацію всіх сфер військової діяльності, задоволення соціальних потреб та інтересів військовослужбовців, членів їх сімей і працівників ЗС України. Це зумовлює потребу в керівниках-лідерах нової генерації, що мають високі професійні знання, навички та вміння (ЗНУ) й особистісні якості.
Результати досліджень показують, що 54,3% офіцерів із гуманітарних питань (ГП) вважають організаційно-управлінську діяльність основною в структурі їхньої професійної діяльності. При цьому 62,9% опитуваних акцентують увагу на тому, що цей вид діяльності суттєво впливає на результати процесу виховання воїнів у військовій частині (з’єднанні). Водночас 66% офіцерів із ГП не задоволені рівнем своєї підготовленості до управлінської діяльності.
Основною функцією офіцерів із ГП є, як показує досвід, управління процесом військового виховання, а результатом управлінської підготовки майбутніх магістрів ВСУ – всебічна готовність (професійна, особистісна, психологічна тощо) до його здійснення у військовій частині (з’єднанні). Ми виходимо з того, що формування готовності у майбутніх магістрів ВСУ – офіцерів із ГП оперативно-тактичного рівня до управління цим процесом відбувається під час їхньої підготовки в Національній академії оборони України (НАОУ) й потребує наукового обґрунтування. Процес їх професійної підготовки має ґрунтуватися на визнанні суб’єктності офіцера, його індивідуальності, орієнтуватися на потенційні здібності й забезпечувати створення оптимальних умов для загального, особистісного, професійного й фізичного розвитку та самовдосконалення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ВІЙСЬКОВО-СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок