Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Теорія та практична реалізація системного підходу при створенні екіпажної частини локомотива

Загрузка...

Теорія та практична реалізація системного підходу при створенні екіпажної частини локомотива

Назва:
Теорія та практична реалізація системного підходу при створенні екіпажної частини локомотива
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,28 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ГорбУнОв Микола Іванович
УДК 629.4.027:625.1.03
Теорія та практична реалізація системного підходу при створенні екіпажної частини локомотива
05.22.07 - Рухомий склад залізниць і тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Луганськ 2006 р.


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки й техніки України Голубенко Олександр Леонідович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, ректор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Коротенко Михайло Леонідович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В.А. Лазаряна, професор кафедри “Теоретична механіка”;
доктор технічних наук, професор Маслієв В'ячеслав Григорович, Національний технічний університет, “ХПІ”, професор кафедри “Електричний транспорт і тепловозобудування”;
доктор технічних наук, професор Головінов Геннадій Георгійович, Академія митної служби України, начальник кафедри “Транспортні системи й технології в митній справі”.
Провідна установа:
Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра “Експлуатація й ремонт рухомого складу”, м. Харків.
Захист відбудеться “30” березня 2006 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.03 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, м.Луганськ, кв.Молодіжний, 20а, СНУ ім.Володимира Даля, корп.1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, СНУ ім.Володимира Даля.
Автореферат розіслано “27” лютого 2006р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю. І. Осенін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт є одним з найбільших секторів світової економіки, що інтенсивно розвиваються. Щорічні капітальні вкладення на його розвиток у світі становлять, приблизно 70 млрд. доларів США, у тому числі на створення нового рухомого складу витрачається 25 млрд. доларів.
Тенденції розвитку світового і європейського залізничного транспорту створюють сприятливі умови для економіки України з огляду на сучасні плани її євроінтеграції, а також взаємну зацікавленість Євросоюзу й України в організації залізничних транспортних коридорів через українську територію, що зв'язують Європу з півднем Росії та країнами Азіатського регіону.
У зв'язку з цим надзвичайно важливим державним завданням є створення у найкоротший термін вітчизняного рухомого складу, що відповідає світовим і європейським стандартам щодо основних техніко-економічних показників. Вирішення цієї проблеми можливе на основі сучасних системних наукових принципів створення та комплексних випробувань нового рухомого складу, що забезпечують максимальний ефект і мінімізацію часових витрат з огляду на вибір, обґрунтування та прийняття конструкторсько-технологічних рішень.
Актуальність теми. Покращення техніко-економічних властивостей рухомого складу виправдане лише тоді, коли зазнані витрати співвідносяться з одержуваним прибутком від експлуатації поїзних засобів залізничного транспорту, що потребує постійного зниження витрат на розробку та комплексне випробування нової техніки.
У структурі витрат на рухомий склад залізниць значну частку становлять витрати, пов'язані з основними науковими дослідженнями, розробкою конструкції, лабораторними, стендовими й експлуатаційними випробуваннями тягового рухомого складу - локомотивів.
Як показав аналіз, дорогим і проблемним є створення й технічна реалізація екіпажної частини локомотива, що більшою мірою визначає його техніко-економічну ефективність як тягового транспортного засобу. Основна складність проблеми полягає в її міждисциплінарному характері, зумовленому тим, що наукові завдання, які визначають суть проблеми, стосуються компетенції різних наукових напрямів, методичних принципів і провідних теорій.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Реферат на тему: Теорія та практична реалізація системного підходу при створенні екіпажної частини локомотива

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок