Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ропіна Олена Миколаївна
УДК: 351.759: 347.779
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ
ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ
ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07. – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі морського та митного права Одеської національної юридичної академії.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Шкарупа Віктор Костянтинович,
Національна академія державної податкової служби
України (м. Ірпінь), начальник кафедри
адміністративного права та адміністративної
і кримінально - процесуальної діяльності.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, доцент
Савченко Леся Анатоліївна,
Національна академія державної
податкової служби України (м. Ірпінь)
завідувач кафедри фінансового права;
кандидат юридичних наук, доцент
Шульга Марія Герасимівна,
Національна юридична академія
імені Ярослава Мудрого (м. Харків)
доцент кафедри адміністративного права.
 
Провідна установа - Національний університет внутрішніх справ, кафедра адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ, м. Харків, МВС України.
Захист відбудеться 18.12.2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.27.855.02 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
Автореферат розісланий 17.11.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Г. Забарний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність забезпечення надійного захисту й охорони інтелектуальної власності викликана такими негативними політичними й економічними наслідками торгівлі контрафактною продукцією для країни, як ненадходження податків у дохідну частину бюджету, підрив легальної індустрії, призупинення процесів створення об'єктів інтелектуальної власності та їх залучення в господарський оборот, підрив авторитету держави, а також відмова іноземних компаній і держав від інвестицій як в окремі галузі, так і в національну економіку в цілому. Завдання сприяння захисту прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України покладене на митні органи України, які включені до державної системи охорони прав інтелектуальної власності. Здійснення митними органами вказаної діяльності відбувається шляхом проведення визначених митним законодавством митних процедур. Центральне місце при цьому належить митному контролю, як ефективному засобу виявлення та попередження порушення прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України.
Митний контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності – нова сфера діяльності митних органів, яка потребує, перш за все, узгодження і врегулювання організаційно-правових основ утворення і функціонування відповідної структури у митних органах, координації діяльності з іншими підрозділами, а також з правовласниками. Нині потребують свого переосмислення концептуальні питання щодо з’ясування специфіки механізму здійснення митного контролю за дотриманням прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України та розкриття особливостей видів та форм митного контролю.
В даний час механізм здійснення митного контролю товарів, що містять об'єкти інтелектуальної власності на території України знаходиться в початковій стадії розробки. Поки що цій важливій проблемі присвячені поодинокі наукові статті, де висвітлюються окремі аспекти здійснення митного контролю за дотриманням прав інтелектуальної власності переважно в інших державах. Повністю відсутні науково-методичні розробки, такий вид діяльності митних органів навіть не відображений в жодному з підручників з митного права або з основ митної справи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗДІЙСНЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ТОВАРІВ ЧЕРЕЗ МИТНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок