Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА В СИСТЕМІ ІНСТРУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДТВОРЕННЯ КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА В СИСТЕМІ ІНСТРУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДТВОРЕННЯ КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА В СИСТЕМІ ІНСТРУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДТВОРЕННЯ КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,55 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ІНСТИТУТ
ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ЗЯТКОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ
УДК 336.02:330.322
ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА
В СИСТЕМІ ІНСТРУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДТВОРЕННЯ КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному фінансовому інституті при Міністерстві фінансів України, м. Київ.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Соколовська Алла Михайлівна,
Науково-дослідний фінансовий інститут при Міністерстві фінансів України,
завідувач відділу податкової політики та податкового законодавства.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Вишневський Валентин Павлович,
Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу;
кандидат економічних наук, професор, заслужений економіст України
Данілов Олександр Дмитрович,
Національна академія державної податкової служби України, завідувач кафедри державних фінансів.
Провідна установа: | Інститут економічного прогнозування НАН України, відділ проблем фінансового та бюджетного прогнозування (м. Київ).
Захист відбудеться 30.05.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .853.01 Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, кімн. ____.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, кімн. ____.
Автореферат розіслано 29.04.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С. С. Гасанов
Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми. Найбільш складна проблема подальшого реформування українського суспільства – реалізація інноваційної моделі економічного розвитку – може бути вирішена лише шляхом формування дієвої системи мотивації до відтворення на новій техніко-технологічній основі капіталу підприємств, втіленого в основних виробничих фондах, збільшення інвестицій в людський капітал, зміни структури суспільного капіталу на основі оптимального розподілу інвестицій у розвиток особового і речового факторів виробництва, створення нових інституційних форм взаємодії індивідуальних капіталів, адекватних інноваційній моделі розвитку.
Вирішення цих завдань неможливе без поєднання механізмів ринкового саморегулювання та державного регулювання економки. Актуальність останнього зростає у зв’язку з посиленням залежності відтворювальних процесів від суперечливої природи ринкового механізму та тенденцій розвитку світового господарства. За цих умов до невідкладних завдань державного регулювання додається вплив на циклічний характер суспільного відтворення. Нарешті, на відтворення як індивідуальних, так і суспільного капіталів суттєво впливає розбалансованість між основними напрямами економічних реформ. Надати їм системного та цілеспрямованого характеру, спрямованого на створення нової моделі відтворення, повинна держава.
Одними з найефективніших важелів державного регулювання відтворювальних процесів є інструменти податкової та бюджетної політики. В Україні вони, однак, не дали належних результатів. Значною мірою це зумовлено їх спрямованістю на вирішення поточних, а не стратегічних завдань, а також непослідовністю та безсистемністю застосування. Звідси – посилена увага до проблеми обґрунтування необхідності переорієнтації податкової і бюджетної політики держави на стимулювання розвитку інноваційного підприємництва та інвестицій в людський капітал.
Питання державного впливу на суспільне відтворення не нові для економічної науки. Їм присвячено багато фундаментальних досліджень. Теоретичні засади державного регулювання економіки за допомогою фіскальних інструментів викладені у працях А.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА В СИСТЕМІ ІНСТРУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДТВОРЕННЯ КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок