Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> оцінка фінансового стану підприємств побутового обслуговування

Загрузка...

оцінка фінансового стану підприємств побутового обслуговування

Назва:
оцінка фінансового стану підприємств побутового обслуговування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,13 KB
Завантажень:
503
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
Белікова Тетяна Вікторівна
УДК 65.011.44:640.2
оцінка фінансового стану підприємств
побутового обслуговування
Спеціальність 08.07.05 економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
 
Провідна установа:
Захист дисертації відбудеться “25” січня 2007 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.088.02 у Харківському державному університеті харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “22” грудня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Л. Савицька
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сфера послуг є однією з найефективніших галузей економіки, рівень розвитку якої в останні роки невпинно зростає. Розпорядженням Кабінету Міністрів України „Про затвердження заходів щодо прискореного розвитку сфери побутового обслуговування населення на 2001 – 2005 роки” передбачені такі напрямки розвитку сфери побутового обслуговування, як збільшення обсягів надання населенню побутових послуг, забезпечення фінансування найважливіших науково-дослідницьких робіт у сфері побутового обслуговування, реалізація заходів щодо вивчення, узагальнення та впровадження світового й вітчизняного досвіду роботи в цій сфері, що й визначило актуальність обраної теми.
Необхідність удосконалити методичне забезпечення оцінки фінансово-економічного стану підприємств сфери побутового обслуговування постала у зв’язку з переходом України до ринкових відносин, внаслідок чого підприємства різних форм власності здобули повну господарську незалежність, і тому повинні самостійно аналізувати та прогнозувати результати своєї діяльності.
Основні питання оцінки фінансового стану підприємств розглянуті в працях провідних учених Л.О. Лігоненко, А.Д. Шеремета, Р.С. Сайфуліна, Г.В. Савицької, А.І. Ковальова, І.В. Алєксєєва, І.М. Бойчика, В.Т. Долі, К.В. Ізмайлової, О.В. ПавловськоїП.Я. Поповича, М.Я. Коробова, А.А. Садекова, А.В. Коструби та ін., а особливості діяльності підприємств сфери послуг – Н.М. Внукової, Є.В. Майдебури, Є.В. Песоцької, А.В. Сидорової, І.К. Бєляєвського, Г.Д. Кулагіної. Наукові дослідження цих і багатьох інших авторів створили методологічну й теоретичну передумови для розробки методик аналізу, оцінки діяльності підприємств.
Наявні підходи до аналізу та оцінки фінансового стану підприємств мають загальний характер, незважаючи на специфіку діяльності підприємств побутового обслуговування. Однак не дістали належного висвітлення принципово важливі питання, пов’язані з оцінкою їх діяльності. Недостатньо розроблено методичне забезпечення оцінки фінансового стану з урахуванням специфіки підприємств побутового обслуговування.
Важливість і необхідність удосконалення теоретико-методичних, прикладних аспектів оцінки фінансового стану підприємств побутового обслуговування зумовили актуальність теми дисертаційної роботи, цільову спрямованість її завдань та напрямки дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрям дисертаційного дослідження пов’язаний з одним із напрямків Програми "Харківщина – ", де розглядається план розвитку платних послуг населенню м. Харкова і Харківської області в наступні роки (довідка № 01-10 / від 26.05.2006). Окремі положення дисертації увійшли в науково-дослідницьку роботу, проведену на кафедрі фінансів та кредиту Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, на якій і виконане дисертаційне дослідження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: оцінка фінансового стану підприємств побутового обслуговування

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок