Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І АНАЛІЗУ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ( на прикладі гірничовидобувних підприємств м. Кривого Рогу)

Загрузка...

МЕТОДИКА ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І АНАЛІЗУ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ( на прикладі гірничовидобувних підприємств м. Кривого Рогу)

Назва:
МЕТОДИКА ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І АНАЛІЗУ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ( на прикладі гірничовидобувних підприємств м. Кривого Рогу)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,76 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Київський національний економічний університет
Шендригоренко Марина Трохимівна
УДК 657.42
МЕТОДИКА ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І АНАЛІЗУ МАТЕРІАЛЬНИХ
РЕСУРСІВ
( на прикладі гірничовидобувних підприємств м. Кривого Рогу)
08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук

Київ-2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : доктор економічних наук
Завгородній Віктор Петрович,
Київський національний економічний
університет, професор кафедри обліку і
аудиту в промисловості.
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний
університет, завідувач кафедри бухгалтерського
обліку і аудиту в сільському господарстві.
кандидат економічних наук, доцент
Шатківська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет,
завідуюча кафедрою обліку і аудиту.
Провідна установа : Львівський державний університет імені Івана Франка,
кафедра обліку та аудиту. Міністерство освіти і науки
України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 21 “ вересня 2000р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою : 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “ 21 “ серпня 2000р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.е.н., професор А.М.Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нові політичні і економічні реалії вимагають нових підходів до управління, пошуку таких їх форм, які б відповідали ринковим відносинам. Ефективно керувати самостійним підприємством набагато складніше, ніж підприємством, що працювало в умовах адміністративної системи господарювання. Отже, економічні перетворення, які здійснюються в Україні, нерозривно пов`язані з пошуком принципово нових методів управління виробництвом і, зокрема, матеріальними ресурсами, котрі є одними із визначальних чинників. Відтак, особливої актуальності набуває проблема подальшого вдосконалення методики бухгалтерського обліку, контролю та аналізу матеріальних ресурсів з максимальним наближенням її до міжнародних стандартів.
Реформування системи бухгалтерського обліку, контролю і аналізу, продиктоване не лише причинами методологічного характеру, а й суто прикладними аспектами діяльності підприємств, і тому повинно базуватися на логічному комплексному підході. Важливим кроком, зробленому у цьому напрямку, стало прийняття Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” і затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, які регламентують перехід України до нової системи обліку та статистики. Окрім цього, наказом Міністерства фінансів України від 30.11.99р. № 291 був затверджений план рахунків бухгалтерського обліку та інструкція щодо його використання.
Таким чином, значно змінилася методика обліку в цілому та, зокрема, матеріальних ресурсів. Однак, є ряд проблем, котрі потребують ретельного дослідження й розробки відповідних рекомендацій.
Слід відзначити, що першочергові питання, які характеризують порядок обліку, контролю і аналізу надходження та використання матеріальних ресурсів детально розглядалися багатьма економістами, і це відтворено ними у статтях, навчально-методичній літературі.
Однак, окремі питання стосовно організації обліку, контролю і аналізу матеріальних ресурсів на підприємстві недостатньо досліджені, і тому вони потребують науково обґрунтованих рекомендацій. Так, поки що чітко не визначені економістами напрямки вдосконалення обліку операцій з надходження, відпуску та використання матеріальних ресурсів, а також контролю за їх збереженням на базі широкого застосування сучасних засобів обчислювальної техніки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МЕТОДИКА ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ І АНАЛІЗУ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ( на прикладі гірничовидобувних підприємств м. Кривого Рогу)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок