Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СКЕЙЛІНГОВІ СПІВВІДНОШЕННЯ ДЛЯ СТРУКТУРОУТВОРЕННЯ В РІДИННИХ СИСТЕМАХ НА ОСНОВІ КАОЛІНІВ

Загрузка...

СКЕЙЛІНГОВІ СПІВВІДНОШЕННЯ ДЛЯ СТРУКТУРОУТВОРЕННЯ В РІДИННИХ СИСТЕМАХ НА ОСНОВІ КАОЛІНІВ

Назва:
СКЕЙЛІНГОВІ СПІВВІДНОШЕННЯ ДЛЯ СТРУКТУРОУТВОРЕННЯ В РІДИННИХ СИСТЕМАХ НА ОСНОВІ КАОЛІНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.І.МЕЧНІКОВА
Храпатий Сергій Вікторович
УДК 538.9
СКЕЙЛІНГОВІ СПІВВІДНОШЕННЯ ДЛЯ СТРУКТУРОУТВОРЕННЯ
В РІДИННИХ СИСТЕМАХ НА ОСНОВІ КАОЛІНІВ
01.04.02 – теоретична фізика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі молекулярної фізики фізичного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: академік НАН України,
доктор фізико-математичних наук, професор
Булавін Леонід Анатолійович,
завідувач кафедри молекулярної фізики фізичного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: член-кореспондент АПН України,
доктор фізико-математичних наук, професор
Чалий Олександр Васильович,
завідувач кафедри медичної та біологічної фізики
Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
доктор фізико-математичних наук, професор
Маломуж Микола Петрович
Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова, кафедра теоретичної фізики
Захист відбудеться “_29_” __жовтня_ 2007 р. о_14__год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.051.04 в Одеському національному університеті імені І.І.Мечнікова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Дворянська 2, велика фізична аудиторія.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 24.
Автореферат розісланий “__28_” _вересня_ 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 41.051.04, к. ф.-м. н. Базей О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна молекулярна фізика означена прискореними темпами дослідження рідинних систем, характерними проявами яких є суттєве ускладнення та різноманіття об’єктів дослідження, застосування новітніх експериментальних, теоретичних методів досліджень та сучасних методів комп’ютерного моделювання у фізиці, таких як метод молекулярної динаміки та метод Монте-Карло.
Утворення осаду під дією сили тяжіння або відцентрової сили інерції протягом тривалого часу інтенсивно використовується в науці та індустрії для виділення з суспензій твердої фази з заданими дисперсними характеристиками. Це явище має надзвичайне значення для сучасних технологій створення нанорозмірних матеріалів, таких як тонкі плівки, високоякісні колоїдні кристали, біосенсори тощо. На теперішній час накопичено значний теоретичний і експериментальний матеріал, присвячений вивченню механізмів формування необхідної структури осадів при заданих умовах. Більшість існуючих моделей осадження випливають з конкретних фізичних або біологічних задач, але через непереборні математичні складнощі при аналітичному розв’язанні рівнянь росту в деяких випадках, загальновизнаними методами досліджень стали чисельні методи, наприклад, метод Монте-Карло. Зокрема, такий підхід використовується для вивчення багатошарової адсорбції, про що свідчить зростаюча останнім часом кількість робіт з цієї тематики.
В даній роботі запропоновано нові перспективні моделі формування багатошарових осадів та досліджено їх скейлінгові властивості, а також детально вивчено кінетику структуроутворення осадів у рідинних системах на основі каоліну.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація відповідає основним науковим напрямкам діяльності кафедри молекулярної фізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка по темі “Фундаментальні дослідження впливу зовнішніх полів на теплофізичні та кінетичні властивості широкого класу рідинних (включаючи медико-біологічні) і полімерних систем та фазових переходів в них” (№ держреєстрації 0104U006147). Робота виконувалась також у рамках проектів Міністерства освіти та науки України і Національної Академії Наук України №2М/186-2001, №2.16.2.1.
Мета і задачі дослідження.
Мета роботи – розробка фізичної моделі направленого росту багатошарових осадів, що враховує різні типи взаємодій частинок, та встановлення скейлінгових співвідношень для процесів структуроутворення в рідинних системах на основі каолінів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: СКЕЙЛІНГОВІ СПІВВІДНОШЕННЯ ДЛЯ СТРУКТУРОУТВОРЕННЯ В РІДИННИХ СИСТЕМАХ НА ОСНОВІ КАОЛІНІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок