Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методика аналізу інвестиційного та кредитного портфелів банку

Загрузка...

Методика аналізу інвестиційного та кредитного портфелів банку

Назва:
Методика аналізу інвестиційного та кредитного портфелів банку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,47 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
Шматко Наталія Миколаївна
УДК 657.62
Методика аналізу інвестиційного та кредитного портфелів банку
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Чумаченко Микола Григорович,
Національна академія наук України, радник Президії НАН України
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Примостка Людмила Олександрівна,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Швабій Костянтин Іванович,
Національний університет ДПС України, начальник відділу удосконалення податкової політики НДЦ з проблем оподаткування
Провідна установа: | Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, кафедра аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “25” жовтня 2006 р. о 1600 на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.006.07 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дигтярівська, 49г, ауд. 49.
Автореферат розісланий “25” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, професор | В.Я. Савченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвинений фінансовий ринок як механізм нагромадження та перерозподілу капіталу є необхідною передумовою ефективного подолання та запобігання кризових явищ в економіці України. Банки як активні учасники фінансового ринку реалізують положення грошово-кредитної політики Національного банку України та намагаються досягти своєї основної мети, в якій вбачають збільшення вартості власного капіталу та підвищення прибутковості діяльності. Для дотримання виконання місії захисту та примноження суспільного капіталу банки мають постійно підвищувати ефективність діяльності на фінансовому ринку та працювати над удосконаленням аналітичного інструментарію, що застосовується в процесі управління.
За умов високої конкуренції та нестабільності фінансових ринків питання аналізу та об’єктивної оцінки діяльності кредитних установ стають дедалі актуальнішими. Одна з проблем удосконалення діяльності банків полягає в підвищенні рівня застосування сучасних методів аналізу, розробці та реалізації нових підходів та процедур до визначення ефективності управління банком, ураховуючи при цьому позитивний власний та зарубіжний досвід.
Прагнення банків досягти високої прибутковості обумовлює те, що в основу їх діяльності на фінансовому ринку України покладено операції з формування кредитного та інвестиційного портфелів. За умов високої ризикованості ринкового середовища фінансова стійкість банку залежить не лише від забезпечення прибутковості кредитно-інвестиційної діяльності, а й від можливості оцінити ризики, що завжди супроводжують таку діяльність. Тому аналіз кредитно-інвестиційної діяльності потребує обов’язкового врахування двох координат: “дохідність – ризик”. Саме дотримання цього принципу у поєднанні з портфельним підходом слід покласти в основу процесу формування методики аналізу кредитно-інвестиційної діяльності банків. Об’єднання положень теорії портфеля і методології економічного аналізу дозволить здобути ефективний аналітичний інструментарій для аналізу портфелів активів банку і прийняття оптимальних управлінських рішень з позицій співвідношення дохідності та ризиків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Методика аналізу інвестиційного та кредитного портфелів банку

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок