Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації

Загрузка...

Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації

Назва:
Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
НЕДАШКІВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 621.391:62-503.56
Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації
Спеціальність 05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Дробик Олександр Васильович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, завідувач науково-дослідного сектору “НАЦ-Телеком”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Смирнов Володимир Сергійович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій,
директор Науково-дослідного інституту телекомунікацій
кандидат технічних наук, доцент
Мачалін Ігор Олексійович,
Національний авіаційний університет,
доцент кафедри телекомунікаційних систем
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут зв’язку Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Київ.
Захист відбудеться “21” березня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.861.01 при Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, Київ-110, вул. Солом’янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, Київ-110, вул. Солом’янська, 7.
Автореферат розісланий “15” лютого 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Кунах Н.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Одним із головних завдань операторів сучасних цифрових телекомунікаційних мереж є побудова загальнонаціональної мережі синхронізації для забезпечення синхронного режиму роботи значної кількості технічних засобів, які розосереджені на великих територіях. Вирішення цього завдання набуває особливого значення з впровадженням новітніх технологій цифрового перетворення та транспортування інформації, різкого зростання швидкості передавання, інтелектуалізації мереж, підвищення вимог до якості послуг телекомунікацій. Особливо названа проблема стосується домінуючих операторів, які експлуатують великі фрагменти загальнонаціональної мережі і, на яких покладається завдання створення взаємозв'язаної, високостабільної опорної мережі синхронізації, а також контроль та управління цією мережею, забезпечення доставки опорних сигналів синхронізації в мережі інших операторів без погіршення якості синхронізації.
Разом з тим необхідно зазначити, що в умовах розмаїття телекомунікаційних та інформаційних технологій, їх швидкого прогресу і конвергенції, різноманітності типів та розгалудженості мереж, зростаючого попиту користувачів на нові послуги й підвищення вимог до їх якості, конкуренції на ринку телекомунікацій виникають усе нові й нові задачі, пов'язані з підвищенням якості синхронізації - від загальномережевих і загальнооператорських задач побудови ефективної національної системи синхронізації, які пов'язані з побудовою надійних, ефективних, гнучких структур до підвищення точності та швидкодії окремих компонентів.
Ведені пристрої тактової синхронізації (ВПТС) знаходять застосування практично у всіх телекомунікаційних мережах з метою поновлення якісних показників синхросигналів, які приходять із лінії зв’язку. Від показників якості синхросигналів багато в чому залежить ефективність системи зв'язку, вірність переданої від джерела до одержувача інформації тощо. Як правило, основу таких пристроїв складають системи фазового автопідстроювання (ФАП). Основними показниками систем ФАП є точність у синхронних (сталих) режимах при повільних змінах фази задавального сигналу і швидкодія при ступінчатих змінах фази. Тому тема дисертаційної роботи, присвяченої вирішенню задачі підвищення показників якості систем фазової синхронізації (СФС), є особливо актуальною.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Розробка високоточних та швидкодіючих систем фазового автопідстроювання ведених пристроїв тактової синхронізації

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок