Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД СТИСКУ ЦИФРОВИХ ГОЛОСОВИХ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ АДАПТИВНОГО ВІДБОРУ КОЕФІЦІЄНТІВ ДИСКРЕТНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ УОЛША

МЕТОД СТИСКУ ЦИФРОВИХ ГОЛОСОВИХ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ АДАПТИВНОГО ВІДБОРУ КОЕФІЦІЄНТІВ ДИСКРЕТНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ УОЛША

Назва:
МЕТОД СТИСКУ ЦИФРОВИХ ГОЛОСОВИХ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ АДАПТИВНОГО ВІДБОРУ КОЕФІЦІЄНТІВ ДИСКРЕТНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ УОЛША
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКАЯ ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7
Данюк Юрій Володимирович
УДК 681.325.3(043.3)
МЕТОД СТИСКУ ЦИФРОВИХ ГОЛОСОВИХ СИГНАЛІВ
НА ОСНОВІ АДАПТИВНОГО ВІДБОРУ КОЕФІЦІЄНТІВ
ДИСКРЕТНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ УОЛША
05.12.02 - телекомунікаційні системи і мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Міністерство оборони України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Рубан Ігор Вікторович,
Харківський університет Повітряних Сил, начальник кафедри «Математичного та програмного забезпечення АСУ»
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сорока Леонід Степанович,
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, декан факультету комп’ютерних наук;
кандидат технічних наук, доцент
Шматко Олександр Віталійович,
Університет цивільного захисту України,
м. Харків, доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління.
Захист відбудеться 18.06.2008 р. о 15год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.01 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, вул. Фейєрбаха 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, вул. Фейєрбаха 7.
Автореферат розісланий 16.05.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.І. Приходько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Телекомунікаційні системи знаходять широке впровадження в різних галузях науки і техніки у зв’язку з можливістю забезпечення обміну інформацією різних видів. Їх розвиток і впровадження є необхідною умовою науково-технічного прогресу України та реалізує національну програму інформатизації.
В телекомунікаційних системах здійснюється обмін інформацією між джерелами й споживачами повідомлень по інформаційних каналах. При цьому поступово здійснюється перехід до обробки і передачі інформації в цифровому вигляді. Таким чином по інформаційних каналах здійснюється передача різних видів інформації у єдиному інформаційному руслі. Інформаційні канали повинні забезпечувати максимально досяжну швидкість передачі інформації, що доставляється споживачам (у межах пропускної здатності каналів зв’язку).
Голосові повідомлення та переговори, які в цифровому вигляді представляють собою цифрові голосові сигнали із заданими параметрами дискретизації та квантування також передаються по інформаційних каналах телекомунікаційних систем. Однак збільшення обсягів інформації, яка передається в телекомунікаційних системах та ряд інших факторів призводять до виникнення затримок при передачі даного виду інформації. У випадку необхідності забезпечення передачі цифрових голосових сигналів у реальному масштабі часу виникнення таких затримок є критичним і призводить до неможливості здійснення діалогу споживачів. Одним із шляхів зменшення часу передачі цифрових голосових сигналів є використання методів стиску цифрових голосових сигналів.
Основними труднощами реалізації методів стиску цифрових голосових сигналів є їх висока обчислювальна складність. Виникає проблемна ситуація, що полягає в необхідності зменшення затримок при передачі інформації й труднощами використання методів стиску цифрових голосових сигналів через їх високу обчислювальну складність.
Таким чином, розробка методу стиску цифрових голосових сигналів, який забезпечить своєчасну доставку інформації в телекомунікаційних системах є актуальною науково-технічною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження в дисертаційній роботі проводилися відповідно до наступних нормативних актів: Концепція розвитку зв’язку України до 2010 року, затверджена постановою Кабінету Міністрів України «Про Концепцію розвитку зв'язку України до 2010 року» від 9 грудня 1999 р. №2238; Концепція Національної програми інформатизації схваленої Законом України «Про Концепцію Національної програми інформатизації» від 4 лютого 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОД СТИСКУ ЦИФРОВИХ ГОЛОСОВИХ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ АДАПТИВНОГО ВІДБОРУ КОЕФІЦІЄНТІВ ДИСКРЕТНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ УОЛША

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок