Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОПОТОКОВИХ ГНУЧКИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЛІНІЙ І ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ЇХ МІЖОПЕРАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОПОТОКОВИХ ГНУЧКИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЛІНІЙ І ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ЇХ МІЖОПЕРАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОПОТОКОВИХ ГНУЧКИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЛІНІЙ І ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ЇХ МІЖОПЕРАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,04 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Філіпович Олег Вікторович
УДК 519.87: 658.52.011.56
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОПОТОКОВИХ
ГНУЧКИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЛІНІЙ І ОПТИМІЗАЦІЯ
ПАРАМЕТРІВ ЇХ МІЖОПЕРАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ
01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі автоматизованих приладних систем.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Копп Вадим Якович,
Севастопольський національний технічний університет,
завідувач кафедри автоматизованих приладних систем,
м. Севастополь
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Любчик Леонід Михайлович,
Національний технічний університет України
“Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри комп'ютерної математики
та математичного моделювання (м. Харків)
кандидат технічних наук, доцент
Цвіркун Леонід Іванович
Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ),
доцент кафедри автоматизації та комп'ютерних систем
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України (м. Харків)
Захист відбудеться "14" червня 2006 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.084.01 при Національній металургійній академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий " 12 " травня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент О.І. Дерев'янко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На сьогодні гнучкі автоматизовані лінії (ГАЛ) – один з могутніших засобів автоматизації механоскладального виробництва. У свою чергу, багатопотокові гнучкі автоматизовані лінії (БГАЛ) – це складні технічні системи з ієрархічно організованою структурою. Ключовими взаємозалежними факторами, що визначають показники функціонування ГАЛ, є надійність і продуктивність. Існує безліч методів підвищення надійності автоматизованих ліній, однак найбільш перспективним вважається застосування часового резервування (ЧР) технологічного устаткування міжопераційними накопичувачами. Як на етапі проектування ліній, так і при їх переналагодженні на випуск виробів нової номенклатури повинні бути вирішені завдання оптимального ЧР, що полягають у знаходженні потрібної місткості накопичувальних пристроїв. Вирішення таких завдань, а також кількісна оцінка параметрів надійності і продуктивності БГАЛ та їх елементів, процеси функціонування яких носять стохастичний характер і визначаються ймовірнісними закономірностями, можливі тільки на базі адекватних математичних моделей.
Сучасні аналітико-ймовірністні моделі ГАЛ повинні задовольняти такі вимоги: урахування взаємного впливу й існуючих зв'язків між елементами як одного, так і різних ієрархічних рівнів; відкритість, що забезпечує стикування елементів різних рівнів; можливість оперувати з розподілами випадкових величин (ВВ) загального вигляду.
Існуючі моделі БГАЛ не завжди відповідають перерахованим вище особливостям, що значно знижує їх адекватність, тому завдання побудови таких моделей є актуальним, а його вирішення дозволить підвищити ефективність експлуатації гнучкого автоматизованого виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась у рамках науково-дослідних робіт кафедри автоматизованих приладних систем Севастопольського національного технічного університету за держбюджетною тематикою: “Міра” (№ держ. реєстрації 0197U008963), “Міра-1” (№ держ. реєстрації 0101U001237), “Міра-2” (№ держ. реєстрації 0103U001420).
Об'єкт дослідження – багатопотокові гнучкі автоматизовані лінії механоскладального виробництва.
Предметом дослідження є математичні моделі процесів функціонування БГАЛ та їх елементів нижніх ієрархічних рівнів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ФУНКЦІОНУВАННЯ БАГАТОПОТОКОВИХ ГНУЧКИХ АВТОМАТИЗОВАНИХ ЛІНІЙ І ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ЇХ МІЖОПЕРАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок