Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАЗОВИХ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАЗОВИХ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАЗОВИХ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,99 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ВОЛОДІН МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 332.33:528.4:349.414
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАЗОВИХ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ
ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
05.24.04 – Кадастр і моніторинг земель
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Войтенко Степан Петрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Черняга Петро Гервазійович, Український державний університет водного господарства і природокористування, завідувач кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики;
доктор економічних наук, професор, член-кореспондент УААН Добряк Дмитро Семенович, Державне підприємство “Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, директор;
доктор технічних наук, професор Рудий Роман Михайлович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри інженерної геодезії.
Провідна установа - Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут геодезії, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 6 ” липня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 по захисту дисертації при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 03.06. 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процеси незадовільного землекористування, незбалансованість його економічних механізмів з вимогами екологічного і правового регулювання в умовах дефіциту незайнятих земель і збільшення населення призвели на зламі тисячоліть до глобальної екологічної кризи, до планетарного забруднення ґрунтів, повітря і води, загрожуючи майбутньому людства. Особливо гострою проблема належного використання земельних ресурсів постає в Україні, потужний природний потенціал якої не спрацьовує за призначенням: маючи друге місце в Європі за площею і найродючіші ґрунти, вона за показниками якості життя знаходиться в числі останніх.
Таким чином, на нинішньому етапі виникла найактуальніша міжнародна проблема радикального поліпшення землекористування, яка вимагає застосування досконаліших методів забезпечення використання земельних ресурсів, його ефективного обґрунтування і регулювання з виважених наукових позицій
На жаль очевидність цього факту не мала належного розуміння ще в недалекому минулому. Зовнішні ознаки масштабності землекористування, потужності виробництва і обсягів продукції фізично домінували у свідомості людини над набагато скромнішими проявами забезпечувальної діяльності, заважаючи осмисленню її справжнього значення для землекористування. В результаті ресурси використовувались незбалансовано, що поступово створило жорсткі негативні реалії стосунків суспільства з природним середовищем та обумовило невідкладну життєву необхідність повновимірного забезпечення землекористування.
Значний науково-практичний внесок у створення базису для розв’язання проблем управління земельними ресурсами, розвитку та удосконалення механізмів кадастрового забезпечення і землеустрою зроблено вченими і фахівцями України, серед них: Ю.Д.Білик, А.П.Вервейко, С.П.Войтенко, Д.І.Гнаткович, В.В.Горлачук, А.С.Даниленко, Д.С.Добряк, О.Л.Дорожинський, М.М.Дьомін, О.П.Канаш, Є.Є.Клюшніченко, М.Г.Лихогруд, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАЗОВИХ ПРОЦЕСІВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок