Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ ПОВІТРОРОЗПОДІЛЕННЯ ПРИ ЗОНАЛЬНІЙ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТУРБІННИХ ВІДДІЛЕНЬ АЕС

СИСТЕМИ ПОВІТРОРОЗПОДІЛЕННЯ ПРИ ЗОНАЛЬНІЙ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТУРБІННИХ ВІДДІЛЕНЬ АЕС

Назва:
СИСТЕМИ ПОВІТРОРОЗПОДІЛЕННЯ ПРИ ЗОНАЛЬНІЙ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТУРБІННИХ ВІДДІЛЕНЬ АЕС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МІЛЕЙКОВСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 697.922:621.311.25:621.039
СИСТЕМИ ПОВІТРОРОЗПОДІЛЕННЯ ПРИ ЗОНАЛЬНІЙ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТУРБІННИХ ВІДДІЛЕНЬ АЕС
Спеціальність 05.23.03. – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007
Дисертацією є рукопис


Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: ДОВГАЛЮК ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Київського національного університету будівництва і архітектури

Офіційні опоненти: МАЛКІН ЕДУАРД СЕМЕНОВИЧ
доктор технічних наук, професор кафедри теплотехніки Київського національного університету будівництва і архітектури

ВОЗНЯК ОРЕСТ ТАРАСОВИЧ
кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва і інженерії довкілля
Національного університету “Львівська політехніка”

Захист відбудеться 14.11.2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680 м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 319.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати в двох примірниках за підписом, завіреним печаткою організації, на адресу: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31. КНУБА. Вчена рада.
Автореферат розісланий 11.10.2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор Василенко О.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасний розвиток суспільства пов’язаний з потребою в надійному й екологічно безпечному виробництві електроенергії. У теперішній час в Україні понад 50% електроенергії виробляється атомними електростанціями. Умови праці, ефективність і надійність роботи енергетичного обладнання, безпека АЕС у значній мірі залежить від умов повітряного середовища виробничих приміщень, які повинні забезпечуватися системами вентиляції.
Як показали натурні дослідження, стан повітряного середовища в існуючих турбінних відділеннях АЕС є незадовільним: температура і рухливість повітря є підвищеними, поверхні обладнання обдуваються вентиляційними струминами, що призводить до підвищення теплонадходжень від обладнання. Це означає зниження ефективності і надійності обладнання АЕС та погіршення умов праці персоналу. Тепловидільне обладнання турбінних відділень АЕС розміщується компактно в характерних об’ємах у плані й за висотою, що створює стиснуті умови розвитку струминних течій та ускладнює компонування мереж повітроводів. Теплонапруженість в окремих зонах досягає 130 Вт/м3.
Найбільш розповсюдженим сучасним методом підтримання нормативних температур повітря при стиснутих умовах розташування тепловидільного обладнання за висотою є зональна вентиляція, яка зменшує температурне розшарування за вертикаллю. Існує припущення, що розподіл температур у теплонапружених приміщеннях визначається лише конвективними потоками, а припливні струмини відіграють другорядну роль. Однак відсутність наукового обґрунтування вибору типу і параметрів припливних струмин, неврахування дії їх на тепломасообмінні процеси в приміщенні призводить до рециркуляції конвективних потоків, обдуву гарячих поверхонь обладнання та, як наслідок, до перегріву повітря в таких приміщеннях. Вплив припливних струмин на розподілення температур у цих приміщеннях досліджений не достатньо. Відсутні конструкції компактних повітророзподільних пристроїв, що дозволяють подавати великі об’єми повітря струминами з достатньо високою інтенсивністю затухання й малими витратами енергії на переміщення повітря.
Таким чином, вирішення проблеми наукового обґрунтування і розроблення систем повітророзподілення в турбінних відділеннях АЕС, які б забезпечували нормативні параметри повітряного середовища в цих приміщеннях, є своєчасною та актуальною науковою задачею.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИСТЕМИ ПОВІТРОРОЗПОДІЛЕННЯ ПРИ ЗОНАЛЬНІЙ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТУРБІННИХ ВІДДІЛЕНЬ АЕС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок