Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРЬКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. В.Н. КАРАЗІНА
КЛИМОВИЦЬКА ГАННА ЮРІЇВНА |
УДК 658:332.1(477)
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ
Спеціальність: 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата
економічних наук
 
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, професор Клейнер Яків Семенович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович, ВНЗ “Національна академія управління”, завідувач кафедри маркетингу і підприємництва (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Фінагіна Олеся Валентинівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри інформаційних систем управління (м. Донецьк).
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ регіональної політики (м. Київ).
Захист відбудеться "15" лютого 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.05 у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Міроносицька, 1, ауд. 3-23.
З дисертацією можна ознайомитись у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, площа Свободи, 4
Автореферат розісланий "14" cічня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Третяк В.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Світовий досвід і практика господарювання свідчать, що найважливішою ознакою ефективної ринкової економіки є наявність потужного сектора малого підприємництва. Незважаючи на значну роль цього сектору в економіці, результати його функціонування в Україні значно нижчі, ніж в інших країнах світу, і навіть тих, які, як і Україна, реформують адміністративно-командну економіку в ринкову систему господарювання. Зокрема, за рівнем зайнятості населення мале підприємництво більш ніж втричі відстає від європейського рівня, а частка у ВВП складає близько 10% для України, тоді як у розвинених країнах це значення перевищує 50%.
В цих умовах необхідно вдосконалення форм та методів управління господарським комплексом, потрібен значно вищий рівень управління розвитком регіону, підприємницької діяльності взагалі і малого підприємництва зокрема. Розвиток малого підприємництва на всіх ієрархічних рівнях управління вимагає відповідного забезпечення. Одним з важливих завдань, що потребують нагального вирішення, є удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення процесів розвитку малого підприємництва. Недосконалість інформаційно-аналітичного забезпечення ускладнює і сповільнює обгрунтування та вибір конкретних напрямків господарського розвитку, збільшує ймовірність помилок, що є основною причиною низької ефективності сучасного малого підприємництва.
Перспективним напрямком розв’язання цієї проблеми може стати розробка і прикладне втілення наукових підходів до організації інформаційно-аналітичного забезпечення малого підприємництва, які були б передумовою для вибору найбільш ефективних напрямків його стратегічного розвитку. Великий внесок у розробку теорії і методології управління економікою, особливо на рівні регіону, внесли М. Долішній, А. Ємельянов, М. Єрмошенко, І. Лукінов, М. Прокопенко, М. Чумаченко. Дослідженнями різних аспектів автоматизації управління і формування інформаційної інфраструктури займалися В. Глушков, В. Михалевич, О. Морозов, В. Амітан, М. Матвєєв, В. Рубан, В. Дорофієнко й ін. Проблеми формування малого підприємництва висвітлюються в роботах О. Барановського, З. Варналія, В. Гейця, О. Кужель, О. Кузьміна, М. Лапусти, С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок