Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЯБЛУЧНОГО ПОРОШКУ

ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЯБЛУЧНОГО ПОРОШКУ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЯБЛУЧНОГО ПОРОШКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,00 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Київський національний торговельно-економічний університет
РАТУШЕНКО АНТОНІНА ТАРАСІВНА
УДК 664.6.014/.019
ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ
З ВИКОРИСТАННЯМ ЯБЛУЧНОГО ПОРОШКУ
Спеціальність 05.18.16 - технологія продуктів харчування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Доктор технічних наук, доцент Пересічний Михайло Іванович, Київський національний торговельно-економічний університет, декан факультету громадського харчування, готельного господарства та туризму.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор Карнаушенко Лідія Іванівна, Одеська державна академія харчових технологій, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських виробів і громадського харчування. Кандидат технічних наук, доцент Шаповал Ніна Іванівна, Полтавський кооперативний інститут, кафедра технології й організації громадського харчування.
Провідна установа: Донецький державний університет економіки та торгівлі.
Захист відбудеться “8” лютого 2001 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: Україна, 02156,м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: Україна, 02156, м .Київ, вул.Кіото, 19.
Автореферат розісланий “5” січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ Є.В.Тищенко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проблеми сьогодення, які пов'язані з несприятливою екологічною ситуацією в Україні, вимагають забезпечення населення високоякісними продуктами харчування із збалансованим хімічним складом.
Кондитерські вироби посідають вагоме місце у виробництві та реалізації харчових продуктів. В сучасних умовах важливого значення набувають проблеми розробки технології виробів поліпшених споживних властивостей, що передбачає пониження енергетичної і підвищення харчової цінності, збагачення їх складу біологічно активними компонентами, покращення органолептичних показників. В зв'язку з цим використання продуктів переробки рослинної сировини (фруктових порошків, паст, пюре) у виробництві кондитерських виробів є актуальною проблемою сьогодення.
Використанню нетрадиційної сировини та харчових добавок у виробництві продуктів харчування присвячені роботи вітчизняних та зарубіжних вчених: З.В.Василенко, А.М.Дорохович, В.І.Дробот, М.М.Калакури, Л.І.Карнаушенко, І.В.Сирохмана, С.Я.Корячкиної, Л.П.Малюк, R.Gortner, B.Sullivan та ін.
Разом з тим, фруктові порошки ще не знайшли широкого застосування у громадському харчуванні. Дослідження технологічних властивостей яблучних порошків і можливостей їх використання у виробництві кондитерської продукції є суттєвою проблемою. Зниження енергоємності кондитерської продукції, збільшення її харчової і біологічної цінності, економії сировинних ресурсів, а також розширення асортименту виробів, що виготовляються в підприємствах громадського харчування, визначає актуальність даної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності до координаційного плануДКНТ при Раді Міністрів СРСР, союзної програми “Отраслевая научно-техническая программа в области медицины на 1986-1989гг.”, координаційних планів НДР Міністерства освіти України “ Розробка нових технологій борошняних кулінарних виробів з використанням харчових добавок рослинного походження” на 1996-1998рр., а також до тематичних планів наукових досліджень Київського національного торговельно-економічного університету ”Вдосконалення технологій продукції громадського харчування з використанням нетрадиційної сировини” і присвячена вирішенню проблеми розширення асортименту кондитерських виробів підвищеної харчової цінності із використанням рослинної сировини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЯБЛУЧНОГО ПОРОШКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок