Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ТА ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ПЛАСТИЧНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ МЕТАЛУ В КРИВОЛІНІЙНИХ МАШИНАХ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗЛИВУ ЗАГОТОВОК

РОЗРОБКА МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ТА ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ПЛАСТИЧНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ МЕТАЛУ В КРИВОЛІНІЙНИХ МАШИНАХ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗЛИВУ ЗАГОТОВОК

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ТА ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ПЛАСТИЧНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ МЕТАЛУ В КРИВОЛІНІЙНИХ МАШИНАХ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗЛИВУ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
ЛАПЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.771:746.5
РОЗРОБКА МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ТА ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ПЛАСТИЧНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ МЕТАЛУ В КРИВОЛІНІЙНИХ МАШИНАХ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗЛИВУ ЗАГОТОВОК
Спеціальність 05.03.05“
Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній металургійній академії України Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Міленін Андрій Анатолійович, професор кафедри обробки металів тиском Національної металургійної академії України.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук Тілік Василь Трохимович, зав. лаб. прокатного виробництва ВАТ “Запоріжсталь”, м. Запоріжжя;
- кандидат технічних наук, доцент Смірнов Євген Миколайович, доцент кафедри обробки металів тиском Донецького Національного технічного університету, м. Донецьк.
Провідна установа:
Дніпродзержинський державний технічний університет (кафедра обробки металів тиском) Міністерства освіти і науки України, м. Дніпродзержинськ.
Захист відбудеться “ 26 ”     червня     2007 р. о    30    годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.084.02 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий “          травня           2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
А.М. Должанський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки спостерігається підвищення вимог до якості блюмових та слябових заготовок, розлитих на машинах безперервного розливу заготовок (МБРЗ). Одним з ефективних способів рішення даного завдання є застосування механічного “м'якого” обтиску заготовки при наявності в ній рідкої фази металу, що дозволяє підвищити якість заготовки шляхом зменшення осьової пористості й ліквації. Впровадження раціональних технологій розливу з “м'яким” обтиском обмежується відсутністю теоретично обґрунтованих методів розрахунку параметрів прикладення “м'якого” обтиску, враховуючих термомеханічні процеси, що відбуваються в металі.
Існуючі до наявної роботи методи розрахунку не враховують впливу спільної деформаційної та теплової історії металу на просторовий термонапружений (напружено-деформований та тепловий) стан заготовки від розливу до виходу з лінії МБРЗ та деформування металу в декілька прийомів при наявності в перетині рідкої фази.
Ускладнює поставлену задачу також відсутність експериментальних даних щодо рівня напружень, які виникають за деформаційних та теплових умов технологічного процесу “м'яких” обтисків в криволінійних МБРЗ, що не дозволяє визначити вагомі складові процесу та теоретично обґрунтувати структуру методу розрахунку. Окрім того, модель властивостей матеріалу повинна враховувати температурні та деформаційні умови, в яких перебуває метал – температури від 800 С до температури солідус, швидкості деформації 10-3..10-1 с-1. Обмеженість даних щодо механічних властивостей при температурах, наближених до солідусу, та швидкостях деформації, близьких до 10-3 с-1, потребує їх уточнення.
Вищезгадане не дозволяє в загальному випадку отримувати теоретичні залежності впливу параметрів прикладення “м'яких” обтисків на просторовий термонапружений стан заготовки. Внаслідок цього впровадження раціональних технологій розливу з “м'якими” обтисками потребує значних витрат на попередні дослідження за умов конкретної МБРЗ та обмежує використання отриманих залежностей при зміні типорозміру заготовки, марки сталі, параметрів розливу тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ ТА ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЦЕСІВ ПЛАСТИЧНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ МЕТАЛУ В КРИВОЛІНІЙНИХ МАШИНАХ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗЛИВУ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок