Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ лікувально-КОСМЕТИЧНОГО КРЕМУ З ГУСТИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ лікувально-КОСМЕТИЧНОГО КРЕМУ З ГУСТИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ лікувально-КОСМЕТИЧНОГО КРЕМУ З ГУСТИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Губченко Тетяна Дмитрівна
УДК 663.837:663.424:615.243
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
лікувально-КОСМЕТИЧНОГО КРЕМУ
З ГУСТИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО
15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі косметології і аромології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров'я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
БАШУРА ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри косметології і аромології
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Гладух ЄвгенІЙ Володимирович
Національний фармацевтичний університет,
професор кафедри промислової фармації та економіки
ІПКСФ
кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
КОЗЛОВА НЕЛЛІ ГЕОРГІЇВНА,
ДП “Державний науковий центр лікарських засобів”,
завідувачка сектором супозиторних
лікарських форм
 
Захист відбудеться “28 ” березня 2008 року о 12оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.02 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “_27__” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, професор Д.І. Дмитрієвський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблемами попередження передчасного старіння займаються зараз не тільки геронтологи, але й косметологи. Це пов’язано з тим, що в ХХ сторіччі кількість людей похилого віку збільшилась приблизно з 4 до 13%, і за даними ВООЗ, їх кількість в майбутньому може подвоїтись. Все це визначає підвищену увагу до вивчення проблем в галузі старіння шкіри та пошуку засобів його попередження.
Високу популярність в останній час мають активні речовини рослинного походження, які виступають носіями цілого комплексу цінних біологічно активних сполук; вони обумовлюють м’яку специфічну (живильну, репаративну, зволожуючу) направленість дії на життєво важливі функції шкірних структур, мають низьку токсичність, що дозволяє тривало їх використовувати без суттєвих негативних змін. Разом з тим, більшість таких біологічно активних речовин, які використовуються, недостатньо вивчені, а саме, механізму їх біологічної дії. Особливо необхідно відзначити обмежену кількість косметичних засобів, які мають комплексну дію, що науково обгрунтована.
Оптимальною косметичною формою для догляду за шкірою є креми на основі емульсій першого роду, асортимент яких найбільше представлений на косметичному ринку, що обумовлено їх високою косметичною ефективністю, добрими споживчими характеристиками та рентабельністю.
Таким чином, актуальним завданням є розробка високоефективного косметичного засобу у формі крему з позитивною дією на функціональний стан шкіри при старінні з метою уповільнення її вікових змін з використанням комплексу активних речовин рослинного походження та проведення його поглиблених досліджень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету “Створення лікувально-косметичних засобів” (номер державної реєстрації 0103U000482) та проблемної комісії "Фармація" МОЗ і АМН України.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є розробка науково обґрунтованого складу, технології та методик контролю якості лікувально-косметичного крему для сухої змарнілої шкіри обличчя, призначеного для профілактики її вікових змін і уповільнення процесів старіння.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні завдання:–
проаналізувати та узагальнити літературні дані про застосування профілактичних кремів даного напрямку;–
провести додаткові експериментальні дослідження по стандартизації біологічно активної субстанції – густого екстракту листя горіху грецького (ГЕЛГГ);–
теоретично та експериментально обґрунтувати склад і технологію лікувально-косметичного крему з ГЕЛГГ, призначеного для догляду за сухою змарнілою шкірою обличчя з метою сповільнення її вікових змін;–
розробити методики аналізу крему з ГЕЛГГ, вивчити показники його якості та стабільність при зберіганні; обґрунтувати вид упаковки, умови зберігання та термін придатності;–
провести біологічні дослідження з метою вивчення специфічної дії та нешкідливості крему з ГЕЛГГ;–
розробити проект технологічної інструкції на крем з ГЕЛГГ і визначити шляхи впровадження розробленого препарату в промислове виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ лікувально-КОСМЕТИЧНОГО КРЕМУ З ГУСТИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок