Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Загрузка...

ЕФЕКТИВНІСТЬ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,99 KB
Завантажень:
164
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
НАЦІОНАЛЬНА аКАДЕМІЯ нАУК УкраЇнИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК 658.155:622.33 (477)
Чилікін Олексій Ігорович
ЕФЕКТИВНІСТЬ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.07.01 – Економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк-2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк) у відділі проблем перспективного розвитку паливно-енергетичного комплексу та у відділі прикладних галузевих і регіональних проблем.
Науковий консультант - доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), директор.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік
НАН України
Алимов Олександр Миколайович,
Інститут економіки НАН України (м. Київ), завідуючий відділом промислового потенціалу;
доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), завідуюча кафедрою менеджменту;
доктор економічних наук, професор
Прокопенко Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), головний науковий співробітник відділу проблем регіональної економіки.
Провідна установа - Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), кафедра менеджменту.
Захист відбудеться “3” липня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий 01 червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На етапі модернізації економіки України активізується процес пошуку прийнятних рішень, які забезпечують підвищення ефективності процесу управління промисловими підприємствами. Особливо це стосується взаємин останніх із державою, регіонами, економічними партнерами та іншими суб'єктами господарювання. Актуальність теми дослідження зумовлена широким спектром досі невирішених науково-практичних проблем щодо змісту і форм управління промисловими підприємствами в умовах ринкових відносин і визначення напрямків, які сприятимуть їх економічному зростанню.
Сучасний критичний стан, в якому перебуває промисловий комплекс України, вимагає вжиття економічних заходів для підтримки його потенціалу як на макро-, так і на мікроекономічному рівнях. На макроекономічному рівні розроблюються спеціальні програми зі стабілізації економіки, що порушують такі важливі питання, як удосконалення форм і методів управління, підвищення привабливості проектів для залучення інвестицій в Україну, прискорення науково-технічного прогресу, розвитку вітчизняного виробництва. Однак упровадження більшості програм не забезпечило бажаного результату, унаслідок чого стан усього господарства країни та її промисловості зокрема, продовжує залишатися кризовим. Між тим єдиним шляхом до економічного зростання країни є забезпечення високого рівня ефективності виробничої діяльності підприємств у ключових галузях, до числа яких належить паливно-енергетичний комплекс.
Як свідчить вітчизняна практика, у даний час прийняттю ефективних управлінських рішень стають на заваді теоретичні та методологічні проблеми визначення їх дійсної економічної сутності. Залежно від доцільності та ефективності прийнятих стабілізаційних рішень підприємство може вийти із кризового стану, або, навпаки, посилити його. У зв'язку з цим в економічній ситуації, що склалася, украй важливо вміти прогнозувати зміни результатів виробництва внаслідок прийняття управлінських рішень, а також вибирати з них найкращі за рівнем прибутковості.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок