Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕСОВИХ ПРОСІДАЮЧИХ ГРУНТІВ В ЗОНІ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАБУДОВИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОГО ВАТ „АЗОТ”)

Загрузка...

ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕСОВИХ ПРОСІДАЮЧИХ ГРУНТІВ В ЗОНІ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАБУДОВИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОГО ВАТ „АЗОТ”)

Назва:
ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕСОВИХ ПРОСІДАЮЧИХ ГРУНТІВ В ЗОНІ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАБУДОВИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОГО ВАТ „АЗОТ”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ДЕМЕССІЄ МЕКУРІА КЕЛКАЙ
УДК 624.131.23:624.131.4
ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
ЛЕСОВИХ ПРОСІДАЮЧИХ ГРУНТІВ
В ЗОНІ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАБУДОВИ
(НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОГО ВАТ „АЗОТ”)
05.23.02 – Основи і фундаменти
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі основ і фундаментів Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Корнієнко Микола Васильович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
професор кафедри основ і фундаментів

Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Винников Юрій Леонідович,
Полтавський національний технічний університет імені
Юрія Кондратюка, професор кафедри видобування нафти і
газу та геотехніки
– кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Романов Станіслав Васильович, Науково-дослідний інститут
будівельного виробництва, завідуючий відділом науково-
дослідного інституту будівельного виробництва
Провідна установа – Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій
(НДІБК Мінбуду України), м. Київ
Захист відбудеться 14.02.2007р., о 13 год., на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 „Основи і фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 12.01.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради,
к.т.н., доцент Г.Р. Блажіс


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв’язку із зростанням обсягів реконструкції діючих і підсиленням деформованих будівель і споруд, зведених на лесових просідаючих ґрунтах, виникає необхідність детального вивчення зміни фізико-механічних властивостей ґрунтів основ в період їх експлуатації.
Це питання особливо актуальне в зоні промислової забудови, де порушується природна рівновага між інфільтрацією і випаровуванням та відбувається додаткове штучне обводнення лесової просідаючої товщі за рахунок втрати агресивних виробничих вод.
Це призводить до зміни властивостей лесових ґрунтів, в першу чергу просідаючих, що може стати причиною нерівномірної деформації будівель і споруд.
Незважаючи на широкий розвиток промислового будівництва, залишаються недостатньо розробленими питання: формування зон підтоплення лесових основ; впливу на величину просідання рідких хімічних відходів виробництва, що потрапляють в основу; мінливості відносного просідання і початкового тиску просідання при тривалому замочуванні; розвитку просідаючих деформацій у часі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану держбюджетних робіт МОН України 8ДБ-2003 „Розробка теорії взаємодії будівель з ґрунтовою основою з урахуванням напружено-деформованого стану і моніторингу геосистеми”, наказ МОН України №633 від 5.11.2002 р., НДР 0103U000989, наказ КНУБА № 41 від 24.2.2003 р., в період 2003-2005 рр. і є продовженням досліджень, які проводилися в рамках науково-дослідної теми 6ДБ-2000 „Теорія моделювання процесів деформування пружно-пластичних середовищ в умовах природної та техногенної екскавації ґрунту при реконструкції історичних частин міст з розробкою нових методів визначення ґрунтових масивів”.
Мета і задачі дослідження. Мета даних досліджень – на основі натурних спостережень і лабораторного вивчення території промислової забудови встановити характер і особливості розвитку просідаючих деформацій будівель і споруд та зміни фізико-механічних властивостей лесових ґрунтів основ при дії на них виробничих рідинних відходів.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити наступні задачі:–
вивчити особливості геологічної будови майданчиків, складених лесовими ґрунтами, визначити їх фізико-механічні властивості;–
виконати лабораторні і польові дослідження розвитку просідання лесових ґрунтів залежно від тривалості навантаження і якості розчинів, що використовуються при замочуванні;–
провести натурні спостереження за коливанням рівня ґрунтових вод та просідаючими деформаціями будівель і споруд у зоні промислової забудови;–
встановити характер і причини деформації промислових будівель і споруд і надати пропозиції по їх усуненню;–
розробити методику розрахунку просідаючих основ з урахуванням дії на них витоку агресивних технічних вод підприємств хімічної промисловості і тривалості зволоження під навантаженням.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗМІНА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕСОВИХ ПРОСІДАЮЧИХ ГРУНТІВ В ЗОНІ ПРОМИСЛОВОЇ ЗАБУДОВИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОГО ВАТ „АЗОТ”)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок