Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,45 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ АПН УКРАЇНИ
Бубка Сергій Назарович
УДК 378:37.042.1
ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ
ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
13.00.07 – теорія і методика виховання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті, Міністерство освіти і науки України, м.Донецьк.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент
Рибковський Анатолій Георгійович,
Донецький національний університет, завідувач кафедри фізичного виховання і
спорту, м.Донецьк. | Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор
Волков Леонід Вікторович,
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, кафедра теорії і методики фізичного виховання, м.Переяслав-Хмельницкий; | | кандидат педагогічних наук, професор Канішевський Станіслав Михайлович,
Київський національний університет будівницьтва і архитектури, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, м.Київ. | | Провідна установа: | Національний педагогічний університет
ім. М.П.Драгоманова,
кафедра теорії і методики фізичного виховання та спорту, Міністерство освіти і науки України, м. Київ. |
Захист відбудеться "25" вересня 2001 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.454.01 в Інституті проблем виховання АПН України (04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту проблем виховання АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9.
Автореферат розісланий "20" серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.П.Пустовіт
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Майбутня трудова діяльність ставить зростаючі вимоги до розвитку й удосконалення індивідуальних сенсомоторних і рухових здібностей студентів у період навчання у вищих навчальних закладах. Це пов’язано насамперед з тим, що рівень розвитку індивідуальних здібностей, психофізичних якостей і рухової підготовленості будуть визначати конкурентоспроможність фахівця на ринку праці. Тому значення індивідуальних здібностей для ефективної професійної діяльності молоді зростає.
Вивчення якостей особистості знайшло відображення в працях І.Д. Беха, М.Д. Зубалія, І.А. Зязюна, Є.П. Ільїна, Б.С. Кобзаря, А.С. Макаренка, Н.Г. Ничкало, В.О. Онищука, В.М. Оржеховської, К.К. Платонова, М.Г. Тайчинова, Б.М. Теплова, К.Д. Ушинського та інших.
Проблема цілісного розвитку особистості, пошуку педагогічних засобів і методів формування індивідуальних здібностей розкривається в працях П.К. Анохіна, В.В. Давидова, В.М. Дружиніна, О.В. Запорожця, В.В. Кли-менка, Б.Ф. Ломова, В.Д. Небилицина, Б.М. Теплова, В.Д. Шадрикова та ін.
У теорії і методиці фізичного виховання й спортивного тренування вивченням рухових і сенсомоторних здібностей займалися В.К. Бальсевич, В.В. Бойко, Ю.В. Верхошанський, Л.В. Волков, В.М. Дьячков, В.Ф. Новосельський, М.Г. Озолін, В.М. Платонов, Ю.Т. Похолінчук, А.Ц. Пуні, О.В. Родіонов, Дж. Уілмор, Д. Мартін та ін.
Теоретичні основи розвитку індивідуальних здібностей розкриваються у працях Б.Г. Ананьєва, М.О. Бернштейна, Г.С. Костюка, О.М. Леонтьєва, М.Г. Озоліна, С.Л. Рубінштейна, І.М. Сеченова, Б.М. Теплова, Д.Н. Узнадзе, О.О. Ухтомського, Л.В. Чхаїдзе та ін.
У дослідженнях М.В. Зимкіна, С.М. Канішевського, Б. Кретті, В.М. Марищука, Л.П. Матвеєва, М.Я. Набатникової, В.П. Філіна та інших розглядається процес розвитку рухових здібностей, засоби підвищення рухової активності і мотивація студентів до занять фізичними вправами.
Вивчення змісту означених праць вказує на те, що проблема формування індивідуальних здібностей студентів у процесі фізичного виховання не була предметом спеціальних досліджень.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок