Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ПОТУЖНОСТІ В СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ ПРОПУЛЬСИВНИХ КОМПЛЕКСАХ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ПОТУЖНОСТІ В СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ ПРОПУЛЬСИВНИХ КОМПЛЕКСАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ПОТУЖНОСТІ В СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ ПРОПУЛЬСИВНИХ КОМПЛЕКСАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
БУДАШКО ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 621.436+621.31:625.5.035
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ПОТУЖНОСТІ В СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ ПРОПУЛЬСИВНИХ КОМПЛЕКСАХ
05.08.05 – суднові енергетичні установки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній морській академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Радченко Анатолій Петрович, Одеська національна морська академія, завідувач кафедри суднової електроенергетики і мехатроніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Суворов Петро Семенович,
ВАТ “Українське Дунайське пароплавство”, президент,
кандидат технічних наук, Варбанець Роман Анатолійович,
Одеський національний морський університет, доцент кафедри
суднових енергетичних установок і технічної експлуатації.
Провідна установа: Севастопольський національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Севастополь.
Захист відбудеться “15 ”червня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідрихсона, 8, корп. 1, зал засідання вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної морської академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідрихсона, 8, корп. 2.
Автореферат розісланий 11 травня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради, д. т. н.,
професор Голіков В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досвід експлуатації дизелів суднових пропульсивних установок виявив ряд серйозних проблем, пов’язаних зі стохастичним знакозмінним характером моменту обертання рушія судна в залежності від експлуатаційних умов і стану навколишнього середовища, що впливають на надійність роботи усього гідропропульсивного комплексу.
Однією з таких проблем є значні коливання частоти обертання рушія в межах експлуатаційних режимів, яка не вирішена існуючими методами і засобами.
Невирішеність проблеми полягає в тому, що сучасні автоматизовані гідропропульсивні комплекси не дозволяють достатньо точно врахувати вплив різних факторів на стійкість і точність регулювання частоти обертання валу рушія, що позначається на технічній безпеці, як частини загальної безпеки мореплавання.
Нестабільність частоти обертання рушія, яка зумовлена піковим характером навантаження на валу, знижує надійність роботи гідропропульсивного комплексу. Тому теоретична розробка методів і практична реалізація засобів, дослідження процесів і оптимізація режимів в суднових пропульсивних комплексах, які направлені на обмеження коливальних процесів і осьових зміщень валу рушія з одночасним збільшення упору гвинта, підвищення економічних і ергономічних показників суднових пропульсивних комплексів є складовими напрямку досліджень, пов’язаних з підвищенням ефективності передачі потужності до рушія і відносяться до числа актуальних науково-дослідницьких задач.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Напрямок досліджень, отримані наукові і практичні результати відповідають програмам та планам науково-технічних робіт, направлених на розвиток народного господарства України – цільовій комплексній програмі розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, пріоритетному напрямку науково-дослідних програм Міністерства освіти України “Енергоресурси та енергозбереження”. Тема дисертаційної роботи зв’язана з виконанням держбюджетної науково-дослідницької роботи, виконуваній Одеською національною морською академією “Теоретичні основи створення автоматичних систем проти аварійного управління об’єктами з не детермінованими збуреннями” (ГР № 0102U002184), виконавцем етапів якої був автор дисертації.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є стабілізація моменту обертання валу рушія в судновому дизельному пропульсивному комплексі (СДПК) в експлуатаційних умовах.
Робоча гіпотеза досягнення мети полягає в тому, що при передачі потужності в СДПК за рахунок створення на лінії валу рушія додаткового керованого знакозмінного моменту обертання можливо обмежити механічні напруженості в гідропропульсивному комплексі управлінням його інерційністю.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ПОТУЖНОСТІ В СУДНОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ ПРОПУЛЬСИВНИХ КОМПЛЕКСАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок