Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЯГИ ПОЇЗДІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЯГИ ПОЇЗДІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЯГИ ПОЇЗДІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,06 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство транспорту ТА ЗВ’ЯЗКУ України
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА
УСТИМЕНКО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 621.337.522
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЯГИ ПОЇЗДІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Спеціальність 05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизованого електропривода Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
ДУБИНЕЦЬ Леонід Вікторович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, завідуючий кафедрою автоматизованого електропривода.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
САДОВОЙ Олександр Валентинович
Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою електрообладнання.
кандидат технічних наук, доцент
ВІСІН Микола Григорович
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, доцент кафедри електрорухомого складу.
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра „Залізничний транспорт”, Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 02.06.2006 р. о 14-10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.820.02 при Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. Ак. Лазаряна, 2, ауд.314.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розісланий 17.05.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор І.В. ЖУКОВИЦЬКИЙ


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рекуперація завжди є суттєвим джерелом економії електроенергії на тягу поїздів. В залежності від умов роботи залізниць та характеристик рухомого складу на кожному етапі роботи електрифікованих залізниць були свої оцінки ефективності рекуперативного гальмування та рекомендації до його застосування. За останні роки умови роботи залізниць України значно змінились: підвищились питомі експлуатаційні витрати (у тому числі різко зросла і продовжує збільшуватись вартість електроенергії на тягу поїздів), суттєво зменшилась кількість важковагових поїздів. Значна кількість поїздів має вагу до 3000 т. Аналіз динаміки зростання цін на електричну енергію на прикладі Придніпровської залізниці показує, що тільки в період з 2002 року по 2004 рік вартість однієї кВт·год електроенергії на тягу поїздів зросла з 0,113 грн до 0,164 грн, тобто збільшення склало 31%. Вартість електричної енергії на тягу поїздів складає суттєву частку в собівартості перевезень, а ситуація на ринку енергоносіїв України показує, що така тенденція буде спостерігатися і в майбутньому. Тому зменшення цієї частки в собівартості перевезень може значно підвищити ефективність роботи залізничного транспорту. Одним із шляхів вирішення цієї задачі є раціональне застосування рекуперації з урахуванням сучасних умов роботи залізниць України та розвитку сучасної елементної бази для побудови систем керування процесом рекуперативного гальмування.
У цих умовах актуальними є дослідження з метою забезпечення режиму руху поїзда, при якому гарантовано надійне рекуперативне гальмування на ділянці перед місцем обмеження швидкості при умові дотримання точно графікового часу. Такий режим у роботі позначено терміном – „раціональний”. Також дослідження пов’язані з розробкою відповідних систем керування процесом рекуперації на базі сучасної мікроконтролерної техніки, що суттєво розширює можливості таких систем.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЯГИ ПОЇЗДІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок