Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОБУДОВА І ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ ПРОВАЙДЕРА ІНТЕРНЕТ

Загрузка...

ПОБУДОВА І ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ ПРОВАЙДЕРА ІНТЕРНЕТ

Назва:
ПОБУДОВА І ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ ПРОВАЙДЕРА ІНТЕРНЕТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,76 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОРЖ РОМАН ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 519.87:330.13:004.9
ПОБУДОВА І ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ
МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ
ПРОВАЙДЕРА ІНТЕРНЕТ
08.03.02 - економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Корольов Олег Анатолійович,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри статистики та економетрії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Ріппа Сергій Петрович,
Академія державної податкової служби України,
завідуючий відділом інформаційних технологій
Науково-дослідного центру АДПСУ
кандидат фізико–математичних наук, доцент
Максишко Наталія Костянтинівна,
Запорізький державний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа: Львівський національний університет ім. Івана Франка, Міністерство освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики, м. Львів
Захист відбудеться “09” грудня 2004 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “08” листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор Шарапов О.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринок Інтернет є одним з найбільш перспективних сегментів ринку інформаційних електронних послуг в Україні. Широке впровадження технологій Інтернет у діяльність суб’єктів економіки України може стати одним з важливих чинників підвищення ефективності їх роботи на вітчизняному і міжнародному ринках, сприятиме підвищенню конкурентоздатності вітчизняної продукції. Проте обсяги впровадження цих технологій і темпи їх зростання в Україні не відповідають навіть сучасним, дуже обмеженим, можливостям економіки держави і суттєво відстають від масштабів впровадження Інтернет в економічно розвинених країнах світу. Таке становище обумовлено цілою низкою об’єктивних причин соціально-економічного, технічного, організаційного та юридично-правового характеру, недостатнім рівнем насиченості України засобами комп’ютерної техніки, нерозвиненістю комунікаційної інфраструктури країни тощо, а також невизначеністю структури, характеристик, властивостей і тенденцій розвитку національного ринку Інтернет. Подолання вказаних негараздів, забезпечення необхідних умов для розвитку національного ринку Інтернет є визначальним чинником зростання загальних темпів інформатизації держави, створення передумов для виходу країни із стану аутсайдера світової інформаційної культури.
Формування і функціонування ринку багато в чому залежать від цінової політики його суб’єктів в умовах перманентного конфлікту, обумовленого конкуренцією, яка загрожує стабільності їх стану на ринку. Тому підтримка конкурентоздатності послуг Інтернет має базуватися на постійному удосконаленні цінової політики провайдера, спрямованої на зміцнення фінансової стійкості його підприємства. Вирішення цієї проблеми може бути здійснено шляхом цілеспрямованих наукових досліджень, які передбачають безперервний моніторинг національного ринку Інтернет і сегменту ринку, зайнятого конкретним провайдером, об’єктивний аналіз всієї наявної інформації про діяльність провайдера на цьому сегменті, визначення поточного та прогнозного станів провайдера на ринку з урахуванням своєчасно визначених соціально-економічних тенденцій розвитку України.
Виконання вказаних робіт неможливе без застосування економіко-математичного моделювання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ПОБУДОВА І ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ ПРОВАЙДЕРА ІНТЕРНЕТ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок