Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСІВ ГІДРОТРАНСПОРТУВАННЯ ПУЛЬПИ В ТЕХНОЛОГІЯХ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ

Загрузка...

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСІВ ГІДРОТРАНСПОРТУВАННЯ ПУЛЬПИ В ТЕХНОЛОГІЯХ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСІВ ГІДРОТРАНСПОРТУВАННЯ ПУЛЬПИ В ТЕХНОЛОГІЯХ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,80 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
САЄНКО Вікторія Вікторівна
УДК [622.648.24:621.6.035:622.333](043.3)
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСІВ
ГІДРОТРАНСПОРТУВАННЯ ПУЛЬПИ В ТЕХНОЛОГІЯХ
ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ
05.15.11 - “Фізичні процеси гірничого виробництва”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на ДВАТ Центральна збагачувальна фабрика "Моспинська" ДП ВАТ ДХК "Укрвуглересурссервис" Міністерства палива та енергетики України
Науковий керівник: доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Перепелиця Валентин Григорович,
Інститут геотехнічної механіки НАН України,
учений секретар інституту
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Туркенич Олександр Михайлович,
Національна гірнича академія України
Міністерства освіти і науки,
професор кафедри (м. Дніпропетровськ)
кандидат технічних наук
Гарковенко Євген Євгенович,
ДХК "Донвугілля"
Міністерства палива та енергетики,
начальник управління по якості вугілля (м. Донецьк)
Провідне підприємство: Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра збагачення корисних копалин, м. Донецьк
Захист відбудеться "29" березня 2002 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.188.01 Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А, факс (056) 462426.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А.
Автореферат розісланий "28" лютого 2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор _________ Четверик М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
А к т у а л ь н і с т ь п р о б л е м и. Для реалізації технологічних процесів на вуглезбагачувальних фабриках широко використовуються гідротранспортні установки. Режими роботи технологічного устаткування залежать від відповідних режимів гідротранспортних установок, що забезпечують подачу вугільної пульпи, води, відведення промпродуктів і відходів збагачення. При цьому транспортування вугільних пульп погоджується з виконанням ряду технологічних операцій, що багато в чому визначає ефективність збагачення вугілля.
Погоджена робота збагачувального устаткування і транспортної установки можлива у визначеному діапазоні швидкостей і концентрацій гідросуміші, а номінальний режим роботи визначається за середніми показниками. У результаті зміни властивостей вихідної сировини, накопичення шламів у системі оборотного водопостачання та інших нестаціонарних процесів виникають відхилення режимів роботи гідротранспортних установок від номінальних, що призводить до експлуатації збагачувального устаткування за межами розрахункових режимів, погіршенню показників поділу і підвищенню собівартості переробки.
Отже, одночасно з узгодженням режимів роботи збагачувального устаткування з гідротранспортною установкою, необхідне регулювання режиму роботи внутрішньофабричного гідротранспорту. Тому обґрунтування параметрів і режимів процесів транспортування пульпи в системах внутрішньофабричного гідротранспорту, спрямоване на підвищення стабільності й ефективності технологій збагачення за рахунок регулювання режиму роботи внутрішньофабричних гідротранспортних комплексів, є актуальною задачею, яка має важливе народногосподарське значення для вуглепереробної галузі.
З в ' я з о к р о б о т и з н а у к о в и м и п р о г р а м а м и, п л а н а м и, т е м а м и. Дисертація виконана відповідно до державної науково-технічної програми "Створити й освоїти технології та технічні засоби, що забезпечують екологічно чисті процеси видобутку й переробки корисних копалин за рахунок використання безвідхідних технологій і утилізації відходів промислових виробництв" і пов'язана з планами робіт Мінвуглепрому України в 1996-2000 рр., які спрямовані на підвищення ефективності збагачення вугілля.
О с н о в н а і д е я р о б о т и полягає у використанні байпасування гідросуміші з ежектуванням в усмоктувальному трубопроводі насосу для забезпечення стійких режимів плину у внутрішньофабричних гідротранспортних установках (ВГУ).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСІВ ГІДРОТРАНСПОРТУВАННЯ ПУЛЬПИ В ТЕХНОЛОГІЯХ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок