Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ

Загрузка...

МАРКЕТИНГ У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ

Назва:
МАРКЕТИНГ У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УHІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇHИ
Лисенчук Сергій Геннадійович
УДК 796.071.5
МАРКЕТИНГ
У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ
24.00.01 - Олімпійський і професійний спорт
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент МІчуда Юрій Петрович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
БАКА Михайло Макарович, Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, головний науковий співробітник
кандидат педагогічних наук, професор КАНІШЕВСЬКИЙ Станіслав Михайлович, Київський національний університет будівництва та архітектури, завідувач кафедри фізичного виховання.
Провідна установа: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 3 жовтня 2002 року о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розіслано “02” вересня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук, доцент Олешко В.Г.
Загальна характеристика РОБОТИ
Актуальність дослідження. На межі сторіч футбол переживає дуже істотні і помітні якісні зміни, зумовлені трансформаціями в житті сучасного суспільства. Нині, зокрема, однією з найактуальніших проблем подальшого розвитку футболу стає його активне інтегрування у систему ринкових відносин, зміцнення зв'язків його організаційних структур із представниками ділового світу. Особливо помітним цей процес є в професійному футболі.
Організації футболу всіх рівнів (ФІФА, континентальні федерації, національні федерації, професійні футбольні ліги, клуби) змушені у зв'язку з цим постійно враховувати у своїй діяльності зміни, що відбуваються на ринку товарів та послуг. Для цього вони все інтенсивніше використовують маркетингові технології. Це спонукує фахівців набувати знання і навички в галузі маркетингу. Однак вирішення цього завдання значно ускладнюється відсутністю стрункої системи наукових уявлень про маркетингову діяльність у сучасному футболі.
Зокрема, недостатньо глибоко досліджено об'єктивні соціально-економічні передумови становлення і розвитку маркетингу в футболі, внутрішні механізми здійснення маркетингової діяльності футбольними організаціями. У дослідженнях не реалізовано системний підхід до аналізу маркетингової діяльності у футболі на різних рівнях її здійснення. Hауковому аналізу не піддано також особливості здійснення маркетингової діяльності організаціями професійного футболу в країнах з перехідними соціально-економічними системами. Особливо актуальним такий аналіз є для України, оскільки використання маркетингу може стати тут важливим фактором реалізації державної політики в галузі футболу, основні напрямки якої відбиті в “Цільовій комплексній програмі розвитку футболу в Україні на 1997-2002 роки”.
Зв'язок роботи з планами HДР. Робота виконана як складова частина досліджень з теми 2.5.2. "Закономірності становлення і розвитку спортивного маркетингу" (номер державної реєстрації 0196U010541) Зведеного плану HДР у сфері фізичної культури і спорту на 1998-2000 роки.
Мета дослідження – виявити об'єктивні підстави використання маркетингу в сучасному професійному футболі, визначити шляхи його удосконалення, а також передумови становлення і напрямки розвитку маркетингової діяльності в українському футболі.
Завдання дослідження:
1) визначити особливості використання маркетингу організаціями професійного футболу в умовах сучасного ринку;
2) змоделювати систему маркетингової діяльності в сучасному професійному футболі, виявити й охарактеризувати взаємозв'язки між її підсистемами;
3) визначити шляхи удосконалення маркетингової діяльності організаційно-управлінських структур професійного футболу;
4) виявити особливості становлення і розвитку, а також шляхи практичного використання маркетингу в професійному футболі в Україні.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МАРКЕТИНГ У ПРОФЕСІЙНОМУ ФУТБОЛІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок