Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРЕКЦІЯ КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНИХ ЗРУШЕНЬ ПРИ ПРЕЕКЛАМПСІЇ ВАГІТНИХ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ДОБОВОЇ ДИНАМІКИ

Загрузка...

КОРЕКЦІЯ КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНИХ ЗРУШЕНЬ ПРИ ПРЕЕКЛАМПСІЇ ВАГІТНИХ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ДОБОВОЇ ДИНАМІКИ

Назва:
КОРЕКЦІЯ КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНИХ ЗРУШЕНЬ ПРИ ПРЕЕКЛАМПСІЇ ВАГІТНИХ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ДОБОВОЇ ДИНАМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,90 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ГЕРЗАНИЧ СВЯТОСЛАВ ОМЕЛЯНОВИЧ
УДК 618.3:616.379-008.64:616
КОРЕКЦІЯ КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНИХ ЗРУШЕНЬ ПРИ ПРЕЕКЛАМПСІЇ ВАГІТНИХ
З УРАХУВАННЯМ ЇХ ДОБОВОЇ ДИНАМІКИ
14.01.01 – Акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології Академії медичних наук України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Дашкевич Валентина Євдокимівна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, керівник акушерського відділення екстрагенітальної патології вагітних
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН і АМН України Степанківська Галина Костянтинівна, Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства і гінекології №1
доктор медичних наук, професор Вдовиченко Юрій Петрович, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології
Захист дисертації відбудеться “ 28 “ лютого 2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “17” вересня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Квашніна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність проблеми прееклампсії вагітних обумовлена високою частотою розвитку даної патології, відсутністю суттєвої тенденції до її зниження, а також високими показниками материнської та перинатальної захворюваності і смертності (Г.К.Степанківська, 1989; Б.М.Венцковський та співавт., 1994; А.Г.Коломійцева та співавт., 1996; В.І.Кулаков, Л.Е.Мурашко, 1998).
Достовірна залежність особливостей перебігу прееклампсії від сезонних коливань біологічно активних речовин в організмі жінки (Р.Г.Полянська, Е.В.Канська, М.К.Крюкова, 1987; Е.П.Гребенніков та співавт., 1991), дає змогу судити про важливість впливу періодичних процесів метаболізму на перебіг вагітності, ускладненої прееклампсією.
В останній час постає цілий ряд проблем, пов`язаних із необхідністю адекватного урахування добової динаміки стану регуляторних систем організму в процесі їх відповіді на дії патогенних подразників. При цьому наголошується, що ритмічний характер впливу зовнішнього середовища формує синхронний йому ритм біологічних процесів в організмі (Е.Т.Михайленко, М.Я.Чернега, 1988). Найбільш чітко періодичні процеси прослідковуються при вивченні циркадіанних (навколодобових, 244 год) ритмів. В свою чергу, порушення нормального ритму (десинхроноз) є проявом загальної дезадаптації організму.
При дослідженні хронобіологічних явищ встановлено близько 600 параметрів людського організму, що мають ритмічний характер. Вивчено характер добових коливань рівня естрогенів фетоплацентарного комплексу при переношеній вагітності (А.І.Лялькіна, 1982), вплив річного і добового фотоперіодизму на рівень овуляції і запліднення, стать плода і перебіг вагітності, а також було встановлено вплив добових ритмів на ефективність родозбудження і стимуляції родової діяльності (Е.Т.Михайленко, М.Я.Чернега, 1981). В даний час вже існують схеми лікування, в основу яких покладені принципи хронофармакології. Так, Р.Г.Полянська та співавт. (1987) запропонували схему лікування гіпертензії вагітних і поєднаних гестозів із урахуванням добових ритмів, взявши за основу терапії заходи, направлені на нормалізацію показників артеріального тиску.
На сьогодні існують лише поодинокі роботи, що стосуються впливу біоритмів біологічно активних речовин і гормонів на особливості перебігу та прояви клінічних симптомів прееклампсії (А.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КОРЕКЦІЯ КЛІНІКО-ПАРАКЛІНІЧНИХ ЗРУШЕНЬ ПРИ ПРЕЕКЛАМПСІЇ ВАГІТНИХ З УРАХУВАННЯМ ЇХ ДОБОВОЇ ДИНАМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок