Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМ ДВОЗОННОГО ОПТИМАЛЬНОГО РЕЛЕЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Загрузка...

СИНТЕЗ СИСТЕМ ДВОЗОННОГО ОПТИМАЛЬНОГО РЕЛЕЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМ ДВОЗОННОГО ОПТИМАЛЬНОГО РЕЛЕЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,31 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Андреєва Наталія Іванівна
УДК 681.5:62-83
СИНТЕЗ СИСТЕМ ДВОЗОННОГО ОПТИМАЛЬНОГО РЕЛЕЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
Спеціальність 05.09.03 - Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2001
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана в Донбаському гiрничо-металургiйному iнститутi Мiнiстерства освiти i науки України.
Науковий керiвник :
доктор технiчних наук, професор Зеленов Анатолiй Борисович,
Донбаський гiрничо-металургiйний iнститут,
професор кафедри "Автоматизованi електромеханiчнi системи"
Офiцiйнi опоненти:
доктор технiчних наук, професор Садовой Олександр Валентинович,
Днiпродзержинський державний технiчний унiверситет,
завiдувач кафедри "Електрообладнання промислових пiдприємств"
кандидат технiчних наук, доцент Толочко Ольга iванiвна,
Донецький державний технiчний унiверситет, доцент кафедри
"Електропривод i автоматизацiя промислових установок"
Провiдна установа:
Схiдноукраїнський нацiональний унiверситет,
кафедра "Електромеханiка" Мiнiстерства освiти i науки України,
м. Луганськ
Захист вiдбудеться " 19 " квiтня 2001 р. о 14 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради К11.052.02 Донецького державного технiчного унiверситету (83000, м.Донецьк, вул. Артема, 58, 1-й корпус ДонДТУ, к.201).
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Донецького державного технiчного унiверситету (83000, м.Донецьк, вул. Артема, 58, 2-й корпус ДонДТУ).
Автореферат розiсланий " 19 " березня 2001 р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради К11.052.02
кандидат технiчних наук, доцент Ларiн А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення технічного рівня технологічного устаткування, пов'язаного з переміщенням і механічною обробкою робочого матеріалу, може бути реалізоване насамперед через удосконалення і підвищення функціональних можливостей електропривода (ЕП) як складової частини технологічного комплексу.
Прокатні стани (обтискні і багатоклітьові безупинні) відрізняються великими потужностями, що визначає необхідність використання двозонного регулювання їхньої швидкості. Вони пред'являють до електропривода жорсткі вимоги у відношенні формування якісної динаміки пуско-гальмівних режимів чи прийняття-зняття навантаження при стабілізації швидкості з досить високою точністю. Ці вимоги повинні реалізовуватися в умовах змінності статичного навантаження на валу двигуна, приведеного моменту інерції, жорсткості елементів кінематичного ланцюга (муфти, шарніри), при дії температурного та часового дрейфів електричних параметрів елементів електропривода.
Як видно, створення систем управління для таких електроприводів викликає необхідність рішення складної задачі синтезу, що, з одного боку, забезпечував би одержання заданих динамічних і статичних властивостей синтезованої системи управління, а з іншої, підтримання їх в умовах дії різних збурень.
Рішення таких задач, тобто забезпечення низької чутливості до параметричних і координатних збурень, а також підвищення динамічної і статичної точності, може бути знайдене в класі систем управління, стійких при необмеженому збільшенні коефіцієнта підсилення і реалізованих релейними регуляторами, що працюють у ковзному режимі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до наукового напрямку 07 ("Перспективні інформаційні тех-нології, пристрої комплексної автоматизації") за загальним планом проблеми "Наукові основи електроенергетики", затвердженому НАН України (розділ "Роз-робка теорії синтезу й оптимізації мікропроцесорних САУ вентильним електроприводом постійного та змінного струмів з поліпшеними динамічними і статичними характеристиками). Окремі розробки використовувалися при виконанні держбюджетної НДР №96 (державна реєстрація № 0100U001275).
Мета і задачі досліджень. Мета дисертації - удосконалення релейних систем управління електропривода постійного струму, подальший їхній розвиток для управління двомасовими і двозонними системами електропривода шляхом розробки методик синтезу алгоритмів і структур систем релейного управління швидкістю двигуна з незалежним збудженням для забезпечення високих статичних і динамічних показників якості в умовах дії параметричних і координатних збурень.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМ ДВОЗОННОГО ОПТИМАЛЬНОГО РЕЛЕЙНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок