Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> багатОПАРАМЕТРОВІ РіЗНицеві ЕЛЕКТРОМАГНИТНІ МЕТОДИ ТА Пристрої ДЛЯ КОНТРОЛЮ МАТЕРИАЛіВ І ВИробів

багатОПАРАМЕТРОВІ РіЗНицеві ЕЛЕКТРОМАГНИТНІ МЕТОДИ ТА Пристрої ДЛЯ КОНТРОЛЮ МАТЕРИАЛіВ І ВИробів

Назва:
багатОПАРАМЕТРОВІ РіЗНицеві ЕЛЕКТРОМАГНИТНІ МЕТОДИ ТА Пристрої ДЛЯ КОНТРОЛЮ МАТЕРИАЛіВ І ВИробів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,03 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Ду Хіан Янг
УДК 620.179
багатОПАРАМЕТРОВІ РіЗНицеві
ЕЛЕКТРОМАГНИТНІ МЕТОДИ ТА Пристрої
ДЛЯ КОНТРОЛЮ МАТЕРИАЛіВ І ВИробів
спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному технічному університеті "Харківський
політехнічний інститут", Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Себко Вадим Пантелійович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", завідувач кафедрою приладів і методів неруйнівного контролю.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Гурин Анатолій Григорович,
Національний технічний університет "ХПІ", завідувач кафедрою приладів і методів
кандидат технічних наук, доцент,
Невзлін Борис Ісакович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля,
доцент кафедри електромеханіки
Провідна установа: Національний технічний університет радіо-
електроніки кафедра метрології та вимірювальної техніки. Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться: 25.12.3003 р. 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.09 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий "20".11.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність  теми. Неруйнівний контроль магнітної проникності r, питомої електричної провідності і геометричних параметрів виробів набув в даний час широкий розвиток. Обумовлено це тим, що за цими параметрами визначають фізико-механічні параметри, тобто міцність, твердість, температуру, наявності домінуючих домішок у матеріалі виробу. Якщо до величин r і додати ще і вимір геометричних параметрів виробу, то можна визначити механічну напругу і прогнозувати границі текучості, міцності всередині виробу. Як відомо, електромагнітні безконтактні перетворювачі несуть у своїх вихідних сигналах багатопараметрову інформацію про магнітні, електричні і геометричні характеристики виробу. Це дає можливість безконтактно одночасно визначати декілька параметрів виробу, тобто одним і тим же перетворювачем в одній і тій же зоні контролю.
Труднощі такого контролю складаються, насамперед, у складних функціях перетворення, що зв'язують сигнали датчика з параметрами виробу. Однак, шляхом використання спеціальних прийомів і засобів широкий розвиток одержали двохпараметрові методи і пристрої абсолютного спільного контролю параметрів циліндричних виробів. Трьохпараметрові перетворювачі недостатньо були вивчені в існуючій літературі. Слід зазначити, що абсолютний метод контролю матеріалів виробів дозволяє визначати параметри, що істотно відрізняються один від одного, тобто при переході від одного до іншого виробу.
У цьому плані для збільшення розрізнювальної здатності пристроїв контролю необхідно використовувати диференціальні (різницеві) методи і засоби контролю. При цьому виникає практичний інтерес з'ясування області застосування абсолютного і диференціального багатопараметрового методів контролю матеріалів і виробів. У цьому випадку можна буде відібрати асортимент виробів, які можна буде використовувати для абсолютного і диференціального контролю. Однак, до цього часу диференціальні методи і пристрої в основному були розроблені для однопараметрових вимірювань, а багатопараметрові диференціальні методи і засоби контролю практично не були вивчені. Тому задача створення диференціальних методів і пристроїв для безконтактного визначення багатьох параметрів матеріалів і виробів, а також з'ясування меж застосування абсолютного і диференціального контролю є актуальною і своєчасною.
Дисертаційна робота присвячена вирішенню задач створення абсолютних і диференціальних електромагнітних методів і пристроїв для спільного безконтактного контролю відносної магнітної проникності, питомої електричної провідності і радіуса циліндричного провідного виробу на основі трансформаторного електромагнітного перетворюва (ТЕМП).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: багатОПАРАМЕТРОВІ РіЗНицеві ЕЛЕКТРОМАГНИТНІ МЕТОДИ ТА Пристрої ДЛЯ КОНТРОЛЮ МАТЕРИАЛіВ І ВИробів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок