Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БІЗНЕС-ПРОЦЕСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

БІЗНЕС-ПРОЦЕСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Назва:
БІЗНЕС-ПРОЦЕСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,55 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова
АВЕТІСЯН КАРІНЕ ПЕТРОСІВНА
УДК 338.26:004.738.5:38.46:338.47
БІЗНЕС-ПРОЦЕСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ
ПІДПРИЄМСТВАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Орлов Василь Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, завідувач кафедри
економіки підприємства та корпоративного
управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Окландер Михайло Анатолійович,
Одеський національний економічний університет,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Хрущ Ніла Анатоліївна,
Хмельницький національний університет,
доцент кафедри обліку й аудиту
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства,
кафедра економіки підприємств і корпорацій, Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться 14 вересня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1
Автореферат розісланий 12 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.А. Захарченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сфера телекомунікацій є однією із секторів економіки, що розвиваються найбільш динамічно не тільки в Україні, але й у більшості інших країн. Зростання доходів підприємств галузі зв’язку в Україні за останні роки випереджає зростання ВВП. У 2005 році при зростанні ВВП на 2,4% зростання доходів підприємств галузі склало 30,7%. Цьому сприяли: реструктуризація галузі; усвідомлення на всіх рівнях керівництва необхідності випереджального розвитку зв'язку; укомплектованість галузі висококваліфікованими фахівцями; економічна політика галузі, що спрямована на впровадження нової техніки й сучасних технологій та ін. Одним із вирішальних напрямів розвитку підприємств галузі було обрано удосконалення бізнес-процесів з використанням нових, більш потужних технологій, що дозволяє значно підвищити ефективність діяльності підприємств. При цьому, зростання ефективності відбувається в основному не за рахунок удосконалення виробничого процесу і систем контролю якості, а шляхом перетворення (методом реінжинірингу) бізнес-процесів, що суттєво змінює організацію їх економічної діяльності.
Пошуку ефективних шляхів впровадження методу реінжинірингу бізнес-процесів присвячені роботи відомих зарубіжних і вітчизняних вчених: М. Хаммера і Д. Чампі, М. Джонсона, М. Желени, М. Робсона, Ф. Уллаха, А. Робінзона, Д. Морріса, В.К. Чаадаєва, Є.М. Дімова, О.М. Маслова, С.К. Швайкіна та ін.
Реінжиніринг – фундаментальне переосмислення і радикальне перепроектування бізнес-процесів для досягнення суттєвих покращень з таких ключових для сучасного бізнесу показниках результативності як витрати, якість, рівень обслуговування, та ін.
Проведене дослідження зарубіжного досвіду перетворень у сфері телекомунікацій, показує можливість і доцільність використання методу реінжинірингу в Україні. Однак конкретних досліджень теоретичних, методологічних і прикладних основ його використання підприємствами зв'язку з урахуванням особливостей ринкових умов, в яких функціонує галузь зв’язку України, практично не проводиться. Зазначені обставини й обумовлюють актуальність теми дослідження, присвяченого розв’язанню задачі оптимізації бізнес-процесів надання споживачам Інтернет-послуг підприємствами телекомунікацій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає тематичному плану наукових досліджень Одеського науково-дослідного інституту зв’язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: БІЗНЕС-ПРОЦЕСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВАМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок