Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,02 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
БОГДАН Олександр Іванович
УДК 338.262 : 002.55

СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кременчуцькому державному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України та Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету економіки та права
Закрите акціонерне товариство.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ХОЛОД Борис Іванович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
президент, ЗАТ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КОВАЛЬЧУК Костянтин Федорович,
Національна металургійна академія,
декан економічного факультету
кандидат економічних наук, доцент
ЛЕПА Роман Миколайович,
Донецький інститут економіки та господарського
права, доцент кафедри інформатики
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України,
головний обчислювальний центр, м. Донецьк
Захист відбудеться “ 30 ” травня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий “ 30 ” квітня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаповал В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Кризові явища, які виникли в економіці України внаслідок її реформування, мають місце і на початку XXI століття. Їхня структура обумовлена не тільки економічними проблемами, пов’язаними з результатами непідготовленого входження України в новаційне середовище з ринковими відносинами, але й з відсутністю досвіду управління і довгострокового планування на підприємствах в умовах швидкої мінливості факторів зовнішнього середовища і підвищення конкуренції, недосконалої нормативної бази з регулювання поведінки на ринку, досвіду маркетингової оцінки ринку і власного виробництва. У зв’язку з цим у підприємств виникають проблеми неадекватної оцінки кон’юнктури ринку, оцінки власних можливостей, що призводить до внутрішнього кризового стану підприємств – стагнації або закриття.
Великою мірою можливості ліквідації кризових явищ залежать від ефективності маркетингової політики і менеджменту організації. Важливість вирішення цих питань в останній час зростає і для підприємств, які займаються створенням новітньої інформаційної продукції і послуг та забезпеченням технічного обслуговування різноманітної обчислювальної техніки. В Україні такими є підприємства інформаційно-технічного обслуговування (ПІТО). Система управління на більшості з них характеризується використанням переважно традиційних форм та методів планування, головним завданням яких є задоволення короткострокових поточних потреб виробництва. На цих підприємствах поки що не мають значного досвіду в проведенні робіт з формування механізмів розрахунку довгострокових перспектив розвитку виробництва в умовах ринкового середовища.
Тенденції в розвитку економіки України вимагають від менеджерів ПІТО використання нових підходів до планування своєї діяльності. Серед нагальних проблем – впровадження методів стратегічного планування. Існуючі підходи до визначення стратегії підприємства в сучасних умовах потребують детального доопрацювання. Необхідним стає детальний аналіз зовнішнього середовища з його швидкозмінними факторами впливу на організацію.
Сучасний стан процесу планування на підприємствах України, зокрема стратегічного планування, що не відповідає ринковим вимогам як достатня умова для виходу з кризового стану та подальшого розвитку і неготовність менеджерів застосовувати стратегічні важелі при формуванні плану підприємства, відсутність досконалої і адаптованої до умов вітчизняної економіки системи стратегічного планування, методології та комплексу формалізованих методів з організації, оцінки та контролю проведення планової діяльності зумовили необхідність проведення наукового дослідження та удосконалення сучасних планових процесів на діючих підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок