Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,32 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Черних Олександр Олександрович
УДК 519.87:65.014
МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Шаталова Тетяна Степанівна,
Донецький національний університет,
доцент кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк).
 
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Донецький університет економіки та права, ректор (м. Донецьк)
кандидат технічних наук, доцент Мілов Олександр Володимирович, Харківський національний економічний університет, доцент кафедри економічної кібернетики (м. Харків)
Провідна установа – Запорізький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя).
Захист дисертації відбудеться 22 червня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.07 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розісланий 19 травня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.Г. Беспалова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах ринкової конкуренції управління підприємствами вимагає створення інформаційної інфраструктури, склад та можливості якої забезпечують процес підготовки й прийняття управлінських рішень, що сприяють підвищенню ефективності підприємства й посилюють його ринкові позиції. Потоки економічної інформації формуються в інформаційних системах промислових підприємств і, внаслідок цього, інформаційні системи різного рівня стають невід'ємною частиною системи управління підприємством та утворюють його інформаційну інфраструктуру. Пошук принципово нових напрямків удосконалювання інформаційних інфраструктур економічних об'єктів супроводжується постійним зростанням витрат, спрямованих на оптимізацію процесів управління інформаційними потоками, що має особливий характер для великих промислових підприємств. Так, витрати українських підприємств, направлені на інновації в галузі інформатизації й автоматизації виробництва, в 2004 р. зросли більше ніж на 50% у порівнянні з 2003 р.
Проблемам організації інформаційних систем і побудови інформаційних інфраструктур систем управління присвячені роботи вітчизняних і зарубіжних вчених: Андрієнка В. М., Берсуцького Я. Г., Буркова В. М., Гаврилова Д. А., Глушкова В. М., Лисенка Ю. Г., Мілова О. В., Новикова Д. О., Порохні В. М., Ситника В. Ф., Тельнова Ю. Ф., Федоренка М. П. та інших.
Незважаючи на значний обсяг публікацій із цієї проблематики, задача формалізації процесів аналізу та оптимізації інформаційної інфраструктури є недостатньо дослідженою. Особливо це стосується концепції моделювання інформаційної інфраструктури, що розглядала б питання підвищення ефективності її функціонування не тільки з позиції задоволення інформаційних потреб системи управління промислового підприємства, але й із позиції економічної ефективності витрат, що спрямовані на вдосконалення інформаційної інфраструктури. Таким чином проблема розробки економіко-математичних моделей процесів управління інформаційною інфраструктурою промислового підприємства є актуальною та зумовлює вибір теми дослідження, його мету та задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з держбюджетними темами Донецького національного університету: “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” (номер державної реєстрації 0100U001971), “Моделювання інформаційних й інфологічних систем” (номер державної реєстрації 0100U001967), у яких автор брав участь як співвиконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок