Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ АПАРАТНИХ ПІДСИСТЕМ ІНТЕРФЕЙСУ ВВОДУ-ВИВОДУ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН

МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ АПАРАТНИХ ПІДСИСТЕМ ІНТЕРФЕЙСУ ВВОДУ-ВИВОДУ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ АПАРАТНИХ ПІДСИСТЕМ ІНТЕРФЕЙСУ ВВОДУ-ВИВОДУ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Голян Віра Володимирівна
УДК 681. 586.37:004.5
МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ АПАРАТНИХ ПІДСИСТЕМ ІНТЕРФЕЙСУ ВВОДУ-ВИВОДУ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Какурін Микола Яковлевич,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, професор кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович,
Харківський національний технічний
університет сільського господарства
ім. П. Василенка, професор кафедри
автоматизації та комп’ютерних технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Гнатюк Владислав Йосипович,
Херсонський національний технічний університет,
доцент кафедри інформаційних технологій.
Провідна установа – Національний технічний університет „ХПІ”
Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "_31_"___жовтня___ 2006 р. о __1530__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д  64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий "_29_"___вересня___ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для одержання більшого виграшу у швидкості перетворення при проектуванні інтерфейсу вводу-виводу САПР розробляються структури перетворювачів кодів (ПК), які дозволяють регулювати співвідношення між швидкодією та апаратурними витратами. Витрати на придбання інтерфейсу вводу-виводу на цей час дуже завеликі (інтерфейс USB ЛА-20USB з частотою дискретизації 50 кГц коштує 6800 російських крб.).
Системний етап проектування обчислювальної техніки є найскладнішим з точки зору автоматизації проектування у зв’язку з тим, що необхідно мати методи оцінки параметрів пристроїв та методи вибору оптимального рішення при тому, що є багато критеріїв якості. Розробка цих методів системного синтезу під час проектування дозволяє значно підвищити надійність пристроїв обчислювальної техніки та зменшити вартість виробництва.
Великий внесок у постановку та вирішення проблеми автоматизованого проектування електронної та обчислювальної техніки, а також технічної діагностики елементів та вузлів ЕОМ зробили Норенков І.П., Петренко А.І., Стешенко В.В., Семенець В.В., Хаханов В.І.
Різноманітність алгоритмів і методів перетворення кодів дозволяє зробити вибір із широкого спектру рішень оптимальної структури ПК для відповідних критеріїв якості. У сучасній обчислювальній техніці має місце стійка тенденція до зростання розрядності перетворювачів інформації, до розширення функціональних можливостей пристроїв та підвищення їх швидкодії. Відомі раніш структури перетворювачів кодів мають суттєвий недолік: надвеликі апаратні витрати. Перетворювач коду, який розробив кандидат технічних наук Ісхаков Д.О. у 1996 році, має ряд недоліків: одноблокову структуру, надвелике апаратурне забезпечення; низьку швидкодію, яка залежить від розрядності перетворюваного коду.
Відомо, що більш половини всіх ЕОМ працює в двійковій системі числення, але вихідні дані і результати розв’язання задач мають бути надані у формі зручній для сприйняття їх людиною.
На найбільш ранніх етапах розвитку обчислювальної техніки як елементна база використовувалися інтегральні схеми (ІС). Такі елементи займали велику площу на платі. Відсутність деяких ІС утруднювала процес проектування. Сучасні технології на базі надвеликих інтегральних схем (наприклад, FPGA, PLD) дозволяють реалізувати на одному кристалі цілу обчислювальну систему, що складається з сотен тисяч взаємодіючих компонентів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: МЕТОДИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ АПАРАТНИХ ПІДСИСТЕМ ІНТЕРФЕЙСУ ВВОДУ-ВИВОДУ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок