Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ІнтеграціЇ України ДО СВІТОВОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ

МЕХАНІЗМ ІнтеграціЇ України ДО СВІТОВОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ

Назва:
МЕХАНІЗМ ІнтеграціЇ України ДО СВІТОВОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,55 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство Освіти І науки України
Донецький національний університет
Пашко Євгенія Олександрівна
УДК 339.924:336.74
МЕХАНІЗМ ІнтеграціЇ України ДО СВІТОВОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ
Спеціальність 08.05.01 - світове господарство і міжнародні економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | – кандидат економічних наук, доцент
Бударіна Наталя Олександрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри міжнародної економіки
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Білопольський Микола Григорович, Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук Семенов Андрій Анатолійович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.І. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри міжнародної економіки і права
Провідна установа:
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародних фінансів
Захист відбудеться “27” квітня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.051.03 у Донецькому національному університеті за адресою 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 24
Автореферат розісланий 25 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент С.П. Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Глобалізація і інтеграція світової еконо-міки є двома важливими факторами, які визначають розвиток світового госпо-дарства на межі XXI століття. Вони і надалі впливатимуть на торгівлю, фінансові потоки, глобальне навколишнє середовище, а тому вимагатимуть пошуку динамічної рівноваги як на міжнародному, так і на субнаціональному рівнях.
Процес інтеграції як економічне явище є об’єктивним наслідком посилення взаємозалежності процесів економічного життя. Глобалізація валютних та фінансових потоків змушує відкриті економіки країн оцінити можливості використання валютного регулювання як елементу економічної політики. Глобальні ринки створюють нові можливості для зростання ефективності бізнесу.
На сьогоднішній день актуальним завданням країн є не лише простий пошук джерел капіталу чи фінансових ресурсів, а й розробка широко-масштабної взаємопов’язаної системної моделі, яка сприяла б ефективній віддачі залучених коштів від моменту вибору та визначення пріоритетних напрямів вкладання капіталу до механізмів забезпечення їх ефективності.
Особливістю останніх десятиріч є зростаюча роль та значення фінансово-кредитної та банківської системи у глобальній економіці в умовах дере-гулювання міжнародних та національних валютних ринків, що загострило питання про необхідність розробки механізму регулювання взаємовідносин усіх учасників валютного ринку як на національному, так і на міжнародному рівнях. При цьому все більш актуальною стає необхідність наукового обґрунтування напрямів макроекономічної валютної політики як засобу зовнішньоекономічної інтеграції в умовах інтенсифікації процесів участі України у світовому ринку фінансових та інвестиційних ресурсів.
Дисертаційна робота присвячена підходам щодо розробки принципів формування національної валютної політики в умовах інтеграції України до світового валютного ринку. Цим проблемам присвячено праці російських та вітчизняних вчених: О.Киреєва, Л.Красавіної, Д.Лук’яненка, В.Будкіна, Б.Губського, Ю.Пахомова, Є.Савельєва, Ю.Макогона, А.Гальчинського, А.Філіпенка, а також західних вчених Дж.Кейнса, Д.Рікардо, М.Фрідмана, Л.Ерхарда, Л.Вальраса, І.Фішера, Я.Тінбергена, Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ІнтеграціЇ України ДО СВІТОВОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок