Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка методик розрахунку осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви

Розробка методик розрахунку осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви

Назва:
Розробка методик розрахунку осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,64 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Бородін Максим Олександрович
УДК 624. 15
Розробка методик розрахунку осідань
для фундаментів із кільцевою формою підошви
05.23.02 - підвалини та фундаменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шаповал Володимир Григорович
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
професор кафедри “Основи та фундаменти”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Петренко Володимир Дмитрович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, завідувач кафедри “Тунелі, основи та фундаменти”,
кандидат технічних наук, доцент Винников Юрій Леонідович, Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, докторант кафедри “Основи та фундаменти”.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (НДІБК), відділ основ та фундаментів, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 28 ” лютого 2002 р. о “ 15-00 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ПДАБтаА: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24а.
Автореферат розісланий “ 18 ” лютого 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Фундаменти із кільцевою формою підошви широко використовуються в Україні при будівництві висотних споруд баштового типу, таких як труби, радіо-телевізійні башти, градирні, грануляційні і водонапірні башти, доменні печі і т.і..
Незважаючи на широке використання фундаментів зазначеного типу, у нормативній літературі немає рекомендацій із розрахунку їхніх середніх осідань, а дослідження, присвячені проблемі прогнозу середніх осідань фундаментів із кільцевою формою підошви, носять фрагментарний характер. Методи їх визначення, що рекомендуються, дуже громіздкі, незручні для практичного використання й у ряді випадків дають суттєву розбіжність із натурними даними. При цьому цілком відсутні вказівки з розрахунку середніх осідань фундаментів із кільцевою формою підошви на основах, що характеризуються реологічними властивостями (тобто властивістю повзучості грунтового скелета і водонасичених).
Тому є необхідність у розробці нових зручних методик розрахунку осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви, які б враховували усі ці недоліки.
ЗВ'ЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ, ПЛАНАМИ, ТЕМАМИ. Робота виконувалась за науково-дослідною темою кафедри основ і фундаментів ПДАБтаА “Розробка ефективних будівельних конструкцій, розвиток теорії їхнього розрахунку, проектування і засобів виготовлення” і госпдоговірної НДР №315, що виконувалась згідно тематичного плану Міністерства освіти і науки України (№ держреєстрації 0101U 003602).
МЕТА І ЗАДАЧІ ДОСЛІДЖЕНЯ. Мета досліджень - розвиток наукових положень розрахунку стабілізованих осідань, а також таких, що протікають у часі, для фундаментів із кільцевою формою підошви.
Для досягнення мети вирішувались такі задачі.
1.
Експериментальні дослідження особливостей розвитку осідань фундаментів із кільцевою формою підошви на модельному матеріалі і грунтовій основі.
2.
Одержання теоретичних рішень про напружено-деформований стан за моделями лінійного пружного ізотропного, лінійного пружного ізотропного водонасиченого; лінійного спадково-пружного; лінійного спадково-пружного водонасиченого середовищ.
3.
Розробка методики розрахунку стабілізованих (кінцевих) осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви, ідентичній використаної для цієї мети методики СНиП 2.02.01 - 83*.
4.
Розробка методики розрахунку осідань, що протікають у часі, для фундаментів із кільцевою формою підошви на водонасиченій грунтовій основі, грунтовий скелет якого має властивість повзучості.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Розробка методик розрахунку осідань для фундаментів із кільцевою формою підошви

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок