Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТОХАСТИЧНІ МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОГНОЗУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

СТОХАСТИЧНІ МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОГНОЗУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
СТОХАСТИЧНІ МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОГНОЗУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,41 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ХОМЯКОВА Надія Едуардівна
 
УДК 65.001:62.505
СТОХАСТИЧНІ МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ
ПРОГНОЗУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА
05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Малєєва Ольга Володимирівна,
Національний аерокосмічний
університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”,
професор кафедри інформаційних
управляючих систем.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, доцент
Ткачук Микола В'ячеславович,
Національний технічний університет
“Харкіський політехничний інститут”,
професор кафедри автоматизованих
систем управління;
- кандидат технічних наук, доцент
Шамша Борис Володимирович,
Харківський національний
університет радіоелектроніки,
професор кафедри інформаційних
управляючих систем.
Захист відбудеться 28 ” березня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Націо-нального аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий 25 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах, що характеризуються перехідним характером виробничих відносин і зміною форм власності, надзвичайно зростає складність прийняття управлінських рішень у сферах виробництва, збуту і розподілу обмежених ресурсів. Особливого значення при цьому набувають дослідження в сфері удосконалювання інформаційно-управляючих технологій стосовно створення автоматизованих систем управління для використання в різних сферах людської діяльності і, зокрема, у розвитку виробництва підприємств, галузей народного господарства, країни в цілому.
Розробці теоретичних основ і практичних аспектів побудови й застосування автоматизованих систем управління підприємствами присвячена велика кількість наукових праць. Загальні основи побудови автоматизованих систем управління викладені в монографії академіка В.М. Глушкова. Основи організації й управління промисловими підприємствами, виробництвом викладені в роботах О.О. Модіна, Є.Г. Яковенка, Є.П. Льохового, С.Є. Каменіцера, М.М. Рожина, І.О. Кру-чиніна, В.В. Соломатіна, І.О. Данильченка, В.О. М’ясникова, В.М. Четверикова, В.І. Скуріхіна та ін. Найдетальніше досліджені принципи побудови автоматизованих й автоматичних систем управління конкретними технологічними процесами, систем оперативного управління запасами підприємств, а також систем оперативного планування ресурсів, розвитку транспортної інфраструктури та ін. У плані удосконалювання організаційного управління, як показано в роботах І.І. Мазура, В.І. Воропаєва, задачі розвитку підприємств, виробництв, галузей промисловості вирішують методами теорії управління проектами і програмами.
Огляд літератури переконує в тому, що недостатньо уваги приділяється задачам інформаційної підтримки і автоматизації планування й управління розвитком виробництва в нестабільних умовах. Вирішення цих задач потребує, насамперед, удосконалювання інформаційних технологій моніторингу з підвищеною точністю оцінювання і прогнозування процесів, що відіграють особливу роль при плануванні розвитку виробництва. Не менш важливим є удосконалювання інформаційних технологій при формуванні та реалізації планів розвитку виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: СТОХАСТИЧНІ МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРОГНОЗУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок