Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ

Назва:
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу
Марченко Тетяна Володимирівна
УДК 658.14.012:631.15
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ
Спеціальність:
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами.
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу (м.Київ).
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Міхайленко Віктор Мефодійович,
директор Українського науково-дослідного інституту системних досліджень, стабілізації та розвитку економіки, завідувач кафедри математичних дисциплін Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, м.Київ.
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, професор
Пилипченко Олександр Іванович
професор кафедри фінансів Інституту економіки і права, м.Київ;
кандидат економічних наук
Коваль Володимир Миколайович
завідувач кафедри фінансів Інституту муніципального менеджменту і бізнесу, м.Київ.
Провідна установа | Технологічний університет Поділля МОН України, м.Хмельницький, кафедра менеджменту. |
Захист дисертації відбудеться ___ квітня 2004 р. о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.063.01 Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м.Київ, бульв.Академіка Вернадського, 16-в, к.218.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 03115, м.Київ, бульв.Академіка Вернадського, 16-в, к.401.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.
Автореферат розісланий „____” березня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Луцій
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкової економіки ґрунтується на функціонуванні різноманітних ринків, які можна згрупувати в два основні класи: ринки в сфері виробничих підприємств та фінансові ринки в сфері підприємств послуг. На ринку фінансових ресурсів зустрічаються такі, в яких в процесі господарювання виникає потреба в коштах для розширення їх діяльності, а також такі, в яких накопичуються ресурси, що можуть бути використані для інвестицій. Саме до останніх і належать страхові організації.
Страхування як сфера підприємництва є відносно молодим сегментом українського ринку. Воно проникає в усі його сфери, знижуючи ризик втрат. Функціональне призначення страхування – захист від фінансових „провалів” – дуже важливе для сучасного ринку, а страховики, які з’явилися на хвилі перетворень, не можуть увійти до цивілізованого ринку, поки не навчаться розробляти для себе ефективну фінансову стратегію. Оскільки нормальний економічний механізм розвитку страхового бізнесу і його надійна правова охорона не можуть бути цілком запозичені з-за кордону, виникає необхідність пошуку власного шляху.
Великий внесок у розробку питань, що стосуються стратегічного управління (менеджменту, менеджменту страхових організацій зокрема) зробили такі зарубіжні економісти як М.Мескон, А.Ансофф, М.Фрідмен, Л.Орланюк-Малицька., Г.Александер, В.Радіонова, Л.Юрченко, а також вітчизняні економісти О.Ареф’єва, В.Базилевич, І.Бланк, М.Савлук, О.Василик, С.Осадець, В.Захожай, В.Геєць. Водночас у вітчизняній економічній літературі недостатньо наукових досліджень, які містили б системний аналіз концептуальних підходів до менеджменту фінансової діяльності страхових компаній за умов стратегічного розвитку.
Формування стратегії розвитку страхових компаній України повинно базуватися на головній концепції страхування взагалі, що визначає страхування одним із важливих фінансових чинників розвитку вітчизняної економіки. І тому внутрішні проблеми розвитку страхових компаній в повній мірі пов’язані з економічними, організаційно-правовими, функціональними та інформаційно-аналітичними проблемами державної політики щодо підтримки та стимулювання розвитку страхового ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок