Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ

МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,42 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
УДК 519.876.2:658.15
Левицький Станіслав Іванович
 
МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
 
Донецьк - 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Петренко Володимир Леонідович Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Клебанова Тамара Семенівна, завідувач кафедри економічної кібернетики Харківського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Харків) кандидат економічних наук, доцент Крачковський Володимир Вікторович, доцент кафедри комп'ютерних технологій Донецького державного інституту економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк)
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Київ), кафедра економіко-математичних методів.
Захист дисертації відбудеться 26 червня 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розісланий 26 травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В теперішній час зростаючу роль фінансів у функціонуванні виробничо-економічних систем (ВЕС) варто розглядати як тенденцію, що діє в усьому світі. Висунення на перший план саме фінансової сторони діяльності ВЕС є однією з найбільш характерних рис економічного життя країн з розвинутою ринковою економікою. Це положення цілком підтверджується досвідом українських підприємств у процесі економічних реформ.
Таким чином, управління фінансовою підсистемою стає важливою і невід'ємною частиною системи управління ВЕС та спрямовано на підвищення ефективності її функціонування. В даний час питанням моніторингу і підвищення динамічності, гнучкості, життєздатності і, у кінцевому рахунку, реальної ефективності функціонування фінансової підсистеми ВЕС не приділяється достатньої уваги в процесі управління, що приводить до значного відволікання ресурсів.
Актуальність наведених проблем, необхідність створення ефективної і конструктивної динамічної системи управління фінансовою складовою підприємства обумовили вибір теми дисертаційного дослідження, його мету і задачі.
Динамічні моделі управління фінансовими ресурсами, засновані на відомих оптимізаційних моделях, стали класичним прикладом застосування економіко-математичних методів в економіці. Достатнє відображення ці дослідження одержали в роботах як вітчизняних, так і закордонних авторів, таких, як І.А. Бланк, В.М. Глушков, В.А. Забродський, Ю.Г. Лисенко, В.Л. Петренко, Дж. Гандолфо, Б.Колас, П.А. Самуельсон, Р.М. Солоу, Дж.Р. Хікс, внаслідок чого в них врахована специфіка задач управління фінансовими ресурсами, дослідження операцій в економіці, теорії управління запасами й ін.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за матеріалами держбюджетної теми ДонНУ “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” Г-00/54, номер держреєстрації – 0100U001971.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка динамічної комплексної системи управління фінансами виробничо-економічних систем в умовах агресивного економічного оточення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИРОБНИЧО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок