Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЯ ВАГІНАЛЬНИХ СУПОЗИТОРІЇВ АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ

РОЗРОБКА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЯ ВАГІНАЛЬНИХ СУПОЗИТОРІЇВ АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ

Назва:
РОЗРОБКА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЯ ВАГІНАЛЬНИХ СУПОЗИТОРІЇВ АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,60 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ”
СТОЛПЕР ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 615.28:615.454.2].07 + 661.12
РОЗРОБКА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЯ
ВАГІНАЛЬНИХ СУПОЗИТОРІЇВ АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ
15.00.03 – стандартизація та організація
виробництва лікарських засобів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії рідких та м'яких лікарських засобів Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” Міністерства охорони здоров'я України (м. Харків).
Науковий керівник: | кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
Безугла Олена Петрівна,
Державне підприємство “Державний науковий центр лікарських засобів”, провідний науковий співробітник лабораторії рідких та м’яких лікарських засобів
Офіційні опоненти: |
доктор фармацевтичних наук, професор
Краснопольський Юрій Михайлович,
ВАТ “Фармак”,
науковий консультант
доктор фармацевтичних наук, професор
Дмитрієвський Дмитро Іванович,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри заводської технології ліків
Захист відбудеться “_3_” ___квітня___ 2008 р. о _10_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.817.01 при Державному підприємстві “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків, вул. Астрономічна, 33).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків, вул. Астроно-мічна, 33).
Автореферат розісланий “_27_” ___лютого___ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат фармацевтичних наук Котов А.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Урогенітальні грибкові та бактеріальні інфекції є однією з найбільш актуальних проблем акушерства, гінекології, венерології й урології, що пов'язано із широким розповсюдженням таких захворювань, частими ускладненнями та рецидивами. Діагностика та лікування можуть бути утруднені тим, що інфікування здійснюється змішаною мікрофлорою (мікробними асоціаціями).
Для лікування інфекційних захворювань в акушерстві та гінекології поряд із препаратами системної дії часто призначають препарати для місцевого застосування, зокрема, антимікробні засоби у формі вагінальних супозиторіїв. Місцеве лікування є більш ефективним, а імовірність розвитку різних побічних ефектів при цьому значно зменшується.
Асортимент вітчизняних препаратів у формі вагінальних супозиторіїв на ринку України та інших країн СНД представлений не досить широко, деякі вітчизняні й імпортні препарати не відповідають сучасним медико-біологічним вимогам до подібних лікарських засобів; крім того, закордонні препарати мало доступні широким верствам населення через високу вартість.
Вищевикладене свідчить про актуальність розробки складу та технології препаратів антимікробної дії у формі вагінальних супозиторіїв. Враховуючи різноманітність мікрофлори, що інфікує урогенітальний тракт, а також її резистентність до традиційних хіміотерапевтичних лікарських засобів, раціональним є створення препаратів із лікарськими речовини, що мають широкий спектр антимікробної дії, який охоплює як гриби, так і бактерії, наприклад, хлорхінальдол, міконазолу нітрат та повідон-йод.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт ДП “ДНЦЛЗ” (№ державної реєстрації 0193UО41080) та згідно з темою Національної академії наук України “Розробка нової концепції створення гідрофільних основ для рідких та м’яких лікарських засобів, а також аерозолів” (№ державної реєстрації 0198UО08064), темою “Розробка науково-технічної документації на супозиторії піхвові з міконазолом” (№ державної реєстрації 0107UО12266), а також за господарським договором між ДП “ДНЦЛЗ” та ФДУП “Мосхімфармпрепарати” (Росія).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА СТАНДАРТИЗАЦІЯ ВАГІНАЛЬНИХ СУПОЗИТОРІЇВ АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок