Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КРАЇНОЗНАВСТВО ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

КРАЇНОЗНАВСТВО ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Назва:
КРАЇНОЗНАВСТВО ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,70 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КОГАН Юлія Миколаївна
УДК 378.13:811:908
КРАЇНОЗНАВСТВО ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському національному педагогічному універ-ситеті імені Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор педагогічних наук, професор Хриков Євген Миколайович, Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, Інститут післядипломної освіти, директор.
Офіційні опоненти: – | доктор педагогічних наук, професор Глузман Олександр Володимирович, Республіканський вищий навчальний заклад “Кримський гуманітарний університет” (м. Ялта), ректор;
– | кандидат педагогічних наук, доцент
Літвінов Олександр Іванович,
Східноукраїнський національний універ-ситет імені Володимира Даля
(м. Луганськ), доцент кафедри теорії й практики перекладу германських і романських мов.
Провідна установа: | Житомирський державний університет імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України, кафедра педагогіки.
Захист відбудеться 27 вересня 2006 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2).
Автореферат розісланий “ 26” серпня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л. Бутенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Процес розвитку сучасних освітніх систем характеризується підвищенням вимог до рівня культури й про-фесійної кваліфікації всіх громадян. В умовах перебудови системи вищої освіти в Україні відповідно до вимог Болонського процесу, згідно з якими університет є місцем формування і збереження європейських гуманіс-тичних традицій, де примножуються знання, знімаються географічні й політичні бар’єри, відбувається пізнання та взаємовплив різних культур, перед національною системою вищої освіти постало складне завдання: підготувати молоде покоління до життя в умовах багатонаціонального й полікультурного простору, виробити вміння спілкуватися та співпрацювати з людьми різних національностей. Практичне знання іноземної мови стає першочерговою необхідністю, однією з найголовніших складових, що формують імідж фахівця нової ґенерації.
Розширення та якісні зміни характеру міжнародних відносин нашої держави з іншими державами світу, інтернаціоналізація всіх аспектів суспільного життя визначають іноземну мову реально необхідною в різних галузях людської діяльності, яка стає чинним фактором соціально-економічного, науково-технічного та загальнокультурного прогресу суспільства. Соціальне замовлення суспільства щодо навчання іноземних мов ставить сьогодні підвищені вимоги як до посилення гуманістичного змісту навчання, більш повної реалізації виховного та розвивального потенціалу самої навчальної дисципліни, так і до розвитку духовної сфери тих, хто здобуває спеціальність учителя іноземної мови.
Актуальність дослідження визначається нагальною потребою модернізації системи професійної підготовки вчителів іноземної мови шляхом використання країнознавчого компоненту, необхідністю приве-дення відповідно до сучасних вимог рівня країнознавчих знань студентів та готовності останніх застосовувати їх у майбутній педагогічній діяльності для поліпшення якості викладання й вивчення іноземної мови, формування творчих особистостей, здатних до самовдосконалення, взаєморозуміння та взаємодії з носіями різних мов і культур на благо людства.
У пошуках шляхів вирішення актуальних завдань учені-педагоги дедалі все більшу увагу звертають на такий резерв ефективності навчання студентів іноземної мови, як країнознавство (Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КРАЇНОЗНАВСТВО ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок