Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ПІДГОТОВКА УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Назва:
ПІДГОТОВКА УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,18 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КЛАСИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВАРЕЦЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 378. 046.4 (477) (043.3)
ПІДГОТОВКА УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ
У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Запоріжжя – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Комунальному закладі “Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Запорізької обласної ради.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор
СУЩЕНКО Тетяна Іванівна,
Класичний приватний університет,
професор кафедри управління навчальними
закладами і педагогіки вищої школи.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ШПАК Олександр Тихонович,
Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова,
професор кафедри теорії та історії педагогіки;
кандидат педагогічних наук, доцент
ЧЕРНИШОВ Олексій Іванович,
Донецький обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти,
ректор.
Захист відбудеться “11” червня 2008 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.04 у Класичному приватному університеті за адресою: 69002 м. Запоріжжя, в. Жуковського, 70-б
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Класичного приватного університету за адреою: 69002 м. Запоріжжя, в. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий “10” травня 2008 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Гура


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нові економічні умови, високі вимоги до інтелектуального, духовного і професійного розвитку вчителя вимагають від нього постійного оновлення знань, підвищення педагогічної майстерності, набуття досвіду економічного виховання на духовній основі. Оперативно відреагувати на нагальні потреби суспільства покликана система післядипломної педагогічної освіти, яка значною мірою допомагає вчителям долати труднощі в розв’язанні проблем економічного виховання учнів взагалі й молодших школярів зокрема в нових умовах ринкової економічної дійсності. Однак існуюча практика підвищення кваліфікації вчителів один раз на п’ять років унеможливлює оперативне оновлення професійних знань відповідно до змін в економічній та духовній площині. Така практика, як зазначено в Державній програмі “Вчитель”, не відповідає запитам педагогів, не забезпечує варіативності змісту і форм професійного вдосконалення. У міжкурсовий період педагог початкової ланки залишається наодинці з неординарними ситуаціями, які є наслідком щоденних суспільних змін, конфліктів економічної реальності. Виникає потреба пошуку нового науково-методичного забезпечення безперервної підготовки вчителів початкових класів до економічного виховання не тільки в курсовий, а й міжкурсовий період у закладах післядипломної педагогічної освіти. Для цього існує певна законодавча база: Закони України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Національна доктрина розвитку освіти України, Державна національна програма “Освіта. Україна ХХІ століття” та ін.
Останнім часом з урахуванням змін у світовому освітньому просторі дослідники спрямували свої зусилля на пошук шляхів удосконалення професійної підготовки вчителів. Всебічно висвітлено ці проблеми сьогодення в працях Л. Даниленко, В. Олійника, Л. Пуховської, В. Семиченко, Т. Сущенко, О. Чернишова, О. Шиян та ін.
Проблему професійної підготовки вчителів всебічно висвітлено у працях О. Абдулліної, Є. Барбіної, Н. Волкової, В. Гриньової, М. Євтуха, Л. Кондрашової, Н. Кузьміної, С. Сисоєвої, В. Сластьоніна та ін. Шляхи формування професійної готовності до педагогічної діяльності досліджено В. Бочелюком, Л. Григоренко, Л. Кадченко, В. Мельник, О. Мороз, Г. Шевченко та ін.; готовність педагога до різних видів педагогічної діяльності розглянуто А. Капською, Г. Кіт, А. Ліненко, О. Пєхотою, Л. Романішиною, Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ПІДГОТОВКА УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок