Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення конструкції систем регулювання швидкості дизель-поїздів

Удосконалення конструкції систем регулювання швидкості дизель-поїздів

Назва:
Удосконалення конструкції систем регулювання швидкості дизель-поїздів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,36 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Біленький Андрій Іванович
УДК 629.424.2:62-55
Удосконалення конструкції систем регулювання швидкості дизель-поїздів
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі «Механіка і проектування машин» в Українській державній академії залізничного транспорту, Міністерство транспорту та зв’язку України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Мороз Володимир Ілліч,
Українська державна академія залізничного транспорту, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри "Механіка і проектування машин"
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Бабанін Олександр Борисович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
кафедра "Експлуатація і ремонт рухомого складу", професор
- кандидат технічних наук
Кашуба Володимир Іванович,
ВАТ ХК "Луганськтепловоз"
директор ІСЦ "Лугтранспорт"
Захист відбудеться «29» травня 2008 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7
Автореферат розісланий «23» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д.В. Ломотько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ
Займаючи провідне місце в транспортній системі України, залізничний транспорт залишається одним з найкрупніших споживачів паливно-енергетичних ресурсів. Тому розробка ефективних заходів із зменшення їх витрат являється пріоритетним напрямком зниження загальної собівартості перевізного процесу залізниць.
Враховуючи, що до 2010 р. обсяги пасажирських перевезень в приміському сполученні залишаться суттєвими (в тому числі на не електрифікованих ділянках залізниць), актуальною постає задача з забезпечення високого рівня техніко-економічних показників дизель-поїздів (ДП) інвентарного парку Укрзалізниці.
Незважаючи на те, що на базі магістральних тепловозів 2М62У і 2ТЕ116 розроблені і впроваджені в експлуатацію ДП серій ДПЛ1 і ДПЛ2, створено принципово нові моделі дизель-поїздів ДЕЛ-01 та ДЕЛ-02 (Холдингова компанія «Луганськтепловоз»), для здійснення пасажироперевезень у внітрішньорегіональних сполученнях і в сполученнях з пересадними станціями магістральних ліній планується подальше використання ДП, значна частина яких функціонує у наднормативний термін. Такий стан обумовлює актуальність науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на забезпечення відповідного рівня техніко-економічних показників, особливо дизель-поїздів з гідропередачею, що знаходяться в експлуатації на мережі залізниць України.
Актуальність теми
Проведені наукові дослідження в Українській державній академії залізничного транспорту та досвід експлуатації дизель-поїздів серій ДР1А і Д1 з гідропередачею показали, що одним з перспективних напрямків досягнення високого рівня експлуатаційних показників ДП при їх роботі в приміському сполученні є поліпшення їх розгінних характеристик за рахунок скорочення часу на розгін поїзда при зрушенні і наборі швидкості, особливо за початковими позиціями контролера машиніста. При цьому одним з раціональних рішень такої задачі є модернізація механізмів системи регулювання швидкості (СРШ) локомотивної енергетичної установки. Тому наукове обґрунтування рекомендацій з удосконалення конструкції механічної системи СРШ з метою реалізації виділеного напрямку на дизель-поїздах з гідропередачею, що знаходяться в експлуатації, являє собою актуальну науково-практичну задачу.
Дисертація виконана у відповідності до Державної програми "Розвиток рейкового рухомого складу соціального призначення для залізничного транспорту та міського господарства", що введена в дію Постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Удосконалення конструкції систем регулювання швидкості дизель-поїздів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок