Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ІНТРААМНІАЛЬНОГО ІНФІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ПІСЛЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПРОФІЛАКТИКА ІНТРААМНІАЛЬНОГО ІНФІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ПІСЛЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ІНТРААМНІАЛЬНОГО ІНФІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ПІСЛЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,28 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л.ШУПИКА
ШКОБА ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА
УДК:618.3-06-084:616.9+618.177-089.888.11
ПРОФІЛАКТИКА ІНТРААМНІАЛЬНОГО ІНФІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ПІСЛЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
14.01.01 – Акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією
є рукопис.
Робота виконана
в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.
Науковий керівник
доктор медичних наук, доцент
Романенко Тамара Григорівна,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор
Коломійцева Антоніна Георгіївна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідувач відділення патології вагітності та пологів
доктор медичних наук, професор
Гнатко Олена Петрівна,
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології №2
Провідна
установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1, м. Одеса
Захист дисертації відбудеться “29” квітня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (за адресою: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська 1, Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, 9 пов., аудиторія).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “25” березня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Сільченко В.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останні роки в Україні характеризуються вираженим погіршенням демографічної ситуації. Крім зниження народжуваності, зумовленого низкою факторів - катастрофічним зниженням життєвого рівня, нерозв'язаністю екологічних проблем, невпевністю в майбутньому й ін., спостерігається ще одна серйозна негативна тенденція - усе більша кількість родин обмежується народженням однієї дитини (З.А.Шкіряк-Нижник, 1996; І.Б.Вовк, 1997; Р.В.Богатирьова, 1999). Демографічна ситуація, рівень здоров'я дітей і репродуктивного здоров'я жінок - це взаємозалежні і взаємозумовлені критерії благополуччя суспільства (Н.Г.Гойда, 1997; В.С.Стешенко, 1997).
Як і для всіх країн із низькою народжуваністю, для України надзвичайно актуальна проблема неплідного шлюбу. Кількість неплідних подружніх пар в Украні досягає 1млн (Н.Г.Гойда, 1997). За даними ВООЗ, неплідний шлюб впливає на демографічні показники більш істотно, ніж невиношування вагітності і перинатальна патологія, разом узяті.
Допоміжні репродуктивні технології посідають зараз провідне місце в лікуванні неплідного шлюбу. За їх допомогою у світі народжено більше ніж 150000 дітей. Відсоток успішних спроб лікування цими методами коливається від 15% до 40% (В.Ю.Сиренко, 1997). Разом з цим виникли й нові наукові питання, що стосуються особливостей перебігу вагітності та пологів у вагітних із непліддям в анамнезі, що пройшли курс програм допоміжних репродуктивних технологій. На наш погляд, серед широкого спектру завдань особливе місце належить проблемі невиношування у цієї групи жінок, причиною якого є інтраамніальне інфікування. Це повязано із поліетіологічністю переривання вагітності у загальній популяції населення, а також із низкою спецефічних моментів, що спостерігаються у вагітних із непліддям в анамнезі після програм допоміжних репродуктивних технологій. Існують публікації про те, що перебіг вагітності та пологів після допоміжних репродуктивних технологій має свої особливості, однією з яких є велика частота (30-40% ) мимовільних абортів, в 3 рази частіше, ніж у природній популяції, спостерігаються передчасні пологи, плацентарна недостатність (Andrews M.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ІНТРААМНІАЛЬНОГО ІНФІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ПІСЛЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок