Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Теплообмін при випаровуванні плівки рідини, що стікає по горизонтальній трубі з поперечним оребренням

Теплообмін при випаровуванні плівки рідини, що стікає по горизонтальній трубі з поперечним оребренням

Назва:
Теплообмін при випаровуванні плівки рідини, що стікає по горизонтальній трубі з поперечним оребренням
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
СИДОРЕНКО Віталій Іванович
УДК 536.248.2
Теплообмін при випаровуванні плівки рідини, що стікає по горизонтальній трубі з поперечним оребренням
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної та промислової теплотехніки теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) Міністерства науки та освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ріферт Володимир Густавович,
НТУУ “КПІ”,
завідуючий науково-дослідним відділом
термодистиляції та інтенсифікації тепломасообміну
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Смірнов Генріх Федорович,
компанія “Промгазапарат”,
консультант
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Кравець Володимир Юрійович,
НТУУ “КПІ”,
завідувач лабораторії теплових труб
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН України
Захист дисертації відбудеться “18” квітня 2005 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.09 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НТУУ “КПІ” за адресою: 03056, Київ,
пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “17” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Коньшин В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Плівкові випаровувачі широко використовуються при опрісненні морської води в багатоступеневих випарниках, у виробництві капролактаму і епоксидних смол, латексів і дріжджів, при випарюванні (концентруванні) соків і молока. В даний час у літературі відзначається, що інтенсифікації (поліпшення) процесу випаровування в тонких плівках можна досягти при використанні випарних установок з горизонтально-трубними плівковими апаратами. Згідно літературним даним, профілювання зовнішньої поверхні горизонтальних труб шляхом застосування поперечного оребрення може забезпечити інтенсифікацію тепловіддачі до плівки рідини в 1,5-2 рази, що приведе до зменшення металоємності, габаритних розмірів і вартості устаткування. Отже, робота, присвячена розробці цього методу інтенсифікації теплообміну в горизонтально-трубних плівкових випаровувачах з поперечними ребрами, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках Гранта Європейської Комісії по темі COPERNICUS (контракт № ERB IC15-CT98-0908), а також з використанням результатів виконання держбюджетної теми №2535-ф “Інтенсифікація теплообміну при кипінні термочутливих рідин” (номер держреєстрації 0102U002296).
Метою роботи є підвищення ефективності роботи горизонтально-трубних плівкових випаровувачів для енергетичної, хімічної, харчової промисловостей шляхом інтенсифікації тепловіддачі за рахунок оптимального оребрення зовнішньої поверхні труб.
Для рішення поставленої мети обрано шлях експериментального дослідження локальної тепловіддачі від стінки труби до плівки рідини, що вимагає рішення наступних задач:
- створити принципово нову методику дослідження з високою розпізнавальною здатністю локальної тепловіддачі від профільованої зовнішньої поверхні стінки труби до плівки рідини при випаровуванні і розробити відповідні технічні засоби для її реалізації;
- експериментально досліджувати вплив основних фізико-хімічних властивостей термочутливих рідин, технологічних і конструктивних параметрів випаровувачів на закономірності локальної і середньої тепловіддачі при гравітаційній течії плівки рідини по трубам з поперечним оребренням;
- на підставі аналізу результатів дослідження одержати узагальнюючі залежності для розрахунку тепловіддачі при випаровуванні плівки рідини з поверхні горизонтальних поперечно оребрених труб з урахуванням основних факторів, що впливають на процес тепловіддачі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Теплообмін при випаровуванні плівки рідини, що стікає по горизонтальній трубі з поперечним оребренням

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок