Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНОГО СЕЧОСТАТЕВОГО ХЛАМІДІОЗУ У ЖІНОК ДОКСИЦИКЛІНОМ У ПОЄДНАННІ ІЗ ВОБЕНЗИМОМ

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНОГО СЕЧОСТАТЕВОГО ХЛАМІДІОЗУ У ЖІНОК ДОКСИЦИКЛІНОМ У ПОЄДНАННІ ІЗ ВОБЕНЗИМОМ

Назва:
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНОГО СЕЧОСТАТЕВОГО ХЛАМІДІОЗУ У ЖІНОК ДОКСИЦИКЛІНОМ У ПОЄДНАННІ ІЗ ВОБЕНЗИМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,27 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
МЕЛЬНИК ОКСАНА ПЕТРІВНА
УДК 616.08+616.97-055.2+615.355+615.33
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ
УСКЛАДНЕНОГО СЕЧОСТАТЕВОГО ХЛАМІДІОЗУ У ЖІНОК
ДОКСИЦИКЛІНОМ У ПОЄДНАННІ ІЗ ВОБЕНЗИМОМ
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківській державній медичній академії МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор,
Буянова Олександра Василівна
Івано-Франківська державна медична академія МОЗ України
завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор,
Мавров Генадій Іванович
Інститут дерматології та венерології АМН України, м.Харків
завідуючий відділенням венерології;
кандидат медичних наук, доцент
Савоськіна Вікторія Олександрівна
Харківська державна медична академія
післядипломної освіти МОЗ України,
доцент кафедри дерматовенерології.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу, м. Київ.
Захист відбудеться “11” травня 2005р. о 12.00 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
Автореферат розісланий “30” березня 2005 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, ст. н. с. Бондаренко Г.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема хламідійних захворювань геніталій належить до числа важливих завдань сучасної медицини, в розробці якої зацікавлені представники різних спеціальностей: дерматовенерологи, акушер-гінекологи, інфекціоністи, лікарі – лаборанти, неонатологи, організатори охорони здоров’я. Венеричні захворювання, серед яких одне із провідних місць належить хламідіозу, становлять на сьогоднішній день особливу медико – соціальну проблему, яка має загальнонаціональне значення. Гострота цієї проблеми визначається відчутним “помолодінням” контингенту пацієнтів та абсолютним ростом захворюваності (І.І. Мавров, 2002; Г.І. Мавров, 2000).
За даними досліджень, сечостатевим хламідіозом хворіють від 30% до 60% жінок і більше 50% чоловіків (Л.Д. Калюжна, 1999) із запальними ураженнями сечостатевого тракту і запальними захворюваннями малого тазу. Ці збудники вражають людей в період найбільшої статевої активності і нерідко викликають ускладнення. Серед яких є порушення репродуктивних функцій (Є.Г. Захарян, В.П. Федотов, 2001; Ю.А. Бажин, 1996; І.І. Мавров, 1992), безпліддя (А.М. Савічева, М.А. Башмакова, 1998; В.А. Лісеєва, 1989) у жінок і чоловіків, ураження плоду (Д.В. Лаврова, 1997), немовлят (Л.Н. Тарасова, 1994) і дітей (В.П. Федотов, 2002) різного віку, а також ранні і пізні аборти, мимовільні викидні (A. Hossain, 1990), мертвонароджуваність, народження дитини із дефектами розвитку.
За останні роки все більше уваги приділяється імунопатогенезу сечостатевого хламідіозу. Вивчення останнього дозволяє досягнути максимально ефективного та раціонального вибору лікування, надаючи перевагу препаратам, які можуть впливати на збудники та ті, чи інші ланки патогенезу, що вимагають корекції.
Порушення в системі імунітету при ускладненому сечостатевому хламідіозі дають підстави для подальшого пошуку нових ефективних методів корекції імунних змін та запального процесу. Доцільним є пошук нових препаратів із відсутнім антагоністичним впливом на лікарські засоби, що застосовуються для лікування сечостатевого хламідіозу, а також які викликали б якомога менше побічних ефектів і якнайбільший відсоток клінічного і лабораторного виліковування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась в рамках наукової тематики 2001–2004 – “Розробка нових методів діагностики і лікування нейродерматозів, псоріазу та сечостатевої інфекції” (№ 0104U008450) кафедри шкірних та венеричних хвороб ІФДМА.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНОГО СЕЧОСТАТЕВОГО ХЛАМІДІОЗУ У ЖІНОК ДОКСИЦИКЛІНОМ У ПОЄДНАННІ ІЗ ВОБЕНЗИМОМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок