Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДУЛІВ ПАКЕТОФОРМУВАЛЬНИХ МАШИН ДЛЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ВАНТАЖІВ

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДУЛІВ ПАКЕТОФОРМУВАЛЬНИХ МАШИН ДЛЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ВАНТАЖІВ

Назва:
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДУЛІВ ПАКЕТОФОРМУВАЛЬНИХ МАШИН ДЛЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ВАНТАЖІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,28 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний університет харчових технологій
 
ЧУПРИНА АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 663/664.04.3
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ
МОДУЛІВ ПАКЕТОФОРМУВАЛЬНИХ МАШИН
ДЛЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ВАНТАЖІВ
Спеціальність 05.18.12 – процеси й обладнання харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Гавва Олександр Миколайович,
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри технічної механіки і пакувальної техніки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пушанко Микола Миколайович,
Національний університет харчових технологій, професор кафедри технологічного обладнання харчових виробництв
доктор технічних наук, професор Маламен Георгій Дмитрович,
Одеська національна академія харчових технологій,
професор кафедри інженерної та комп’ютерної графіки
Провідна установа: Національний університет „Львівська політехніка”,
Міністерства освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться „ 23” лютого 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 в Національному університеті харчових технологій. Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій (Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 68)
Автореферат розісланий „ 21 ” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зав’ялов В.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розширення і вдосконалення пакетного способу оброблення тарно-штучних продовольчих вантажів є резервом для зниження витрат на їх виробництво, складування, транспортування, виконання НРТС робіт, а також зниження втрат продукції під час виконання логістичних операцій. Однак, темпи розширення застосування пакетного способу перевезень тарно-штучних вантажів стримуються, в основному, відсутністю достатньої гами вітчизняних серійних зразків відповідного типу машин.
У зв’язку з великою різноманітністю типів вантажів, вимогами по продуктивності напрямками вантажопотоків та іншими особливостями виробництва у кожного окремого замовника, виникає потреба у швидкій модернізації конструкції пакетоформувальних машин (ПФМ). Існуючі методи і методики проектування пакувальної техніки у цілому та ПФМ зокрема не забезпечують потрібної ступені гнучкості. Індивідуальне проектування спеціаль-них машин вимагає значних фінансових витрат, витрат часу та пов’язане з ризиком помилок.
Завданням даної роботи є наукове обґрунтування методу модульного проектування ПФМ для продовольчих вантажів та визначення раціональних параметрів їх функціональних блоків.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до пріоритетного напрямку робіт НУХТ кафедри “Технічна механі-ка і пакувальна техніка” “Розробка наукових основ тепломасообмінних та інших робочих процесів харчових виробництв, в тому числі з урахуванням впливу фізичних полів, з метою створення нового високоефективного обладнання, засобів механізації та автоматизації для переробних галузей” у 1996-1997 рр. та “Розробка наукових основ технологічних процесів харчових виробництв, в тому числі з урахуванням впливу фізичних полів, з метою створення нового високоефективного обладнання, засобів механізації та автоматизації для переробних галузей” у 1998-1999 рр., а також у зв’язку з виконанням господарчої роботи “Визначення раціональних параметрів основних механізмів і пристроїв базової універсальної ПФМ”.
Робота виконувалась також згідно держбюджетних планів НУХТ кафедри технічної механіки і пакувальної техніки і відповідає Закону України від 11 липня 2001 р. № 2623-3 “Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки”.
Автором особисто розроблено структурний, потоково-енергетичний та сигнальний графи технологічного процесу формування транспортних пакетів, визначено раціональну структурну схему пакетоформувальної машини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДУЛІВ ПАКЕТОФОРМУВАЛЬНИХ МАШИН ДЛЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ВАНТАЖІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок