Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів та режимУ роботи льонобрального апарата з ПОПЕРЕЧНИМИ РІВЧАКАМИ

Обґрунтування параметрів та режимУ роботи льонобрального апарата з ПОПЕРЕЧНИМИ РІВЧАКАМИ

Назва:
Обґрунтування параметрів та режимУ роботи льонобрального апарата з ПОПЕРЕЧНИМИ РІВЧАКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Обґрунтування параметрів та режиму роботи льонобрального апарата з
покращеними агротехнічними показниками


ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШЕЙЧЕНКО ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 631.358:633.521
Обґрунтування параметрів та режимУ роботи льонобрального апарата з ПОПЕРЕЧНИМИ РІВЧАКАМИ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті випробування та прогнозування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Хайліс Гедаль Абрамович, Луцький державний
технічний університет, професор кафедри обладнання
переробних виробництв.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, член-кореспондент УААН Булгаков Володимир Михайлович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри механіки і теорії механізмів і машин;
кандидат технічних наук, доцент
Гошко Зіновій Орестович, Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Кіровоградський національний технічний університет, кафедра сільськогосподарського машинобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться “ 11 ” липня 2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район,
м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “ 10 ” червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Удосконалення технологій вирощування льону, підвищення їх ефективності та покращення якості кінцевого продукту - є важливим і актуальним завданням сучасного рентабельного рослинництва.
Якість льону - функція багатьох параметрів, важливим із яких є якість технологічної операції брання льону, яка визначається техніко-технологічними характеристиками брального апарату льонозбиральної машини. Ефективність роботи брального апарату і якість вибраного льону значною мірою визначається шириною захвату бральної секції, висотою рослин льону, характером посівів, швидкістю руху льонозбиральної машини тощо. Проте із названих параметрів найважливішою є ширина захвату, тобто відстань між носиками подільників. У наявних машинах вона встановлена в межах 38 см. Практика використання подільників із такою шириною захвату характеризується випадками виникнення значної розтягнутості стебел (особливо на полеглому льоні) та великими втратами під час збирання низькорослих рослин, що є суттєвим недоліком відомих конструкцій бральних апаратів.
Тому дослідження особливостей функціонування механізмів брального апарату, обґрунтування та оптимізація його параметрів і режимів роботи є важливим і актуальним завданням і, безумовно, буде сприяти підвищенню якості та ефективності виконання процесу брання стебел льону із грунту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л.Погорілого відповідно до цільової комплексної програми “Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості”, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 7 березня 1996 р., постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 1996 р. За № 378 “Про заходи щодо стабілізації та збільшення обсягів виробництва льоно– та коноплепродукції” і згідно з програмою договору № 20-06/2004 юр між УкрНДІПВТ ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів та режимУ роботи льонобрального апарата з ПОПЕРЕЧНИМИ РІВЧАКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок