Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДІЛОВОЮ АКТИВНІСТЮ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

СИНТЕЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДІЛОВОЮ АКТИВНІСТЮ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДІЛОВОЮ АКТИВНІСТЮ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГОЛТВЕНКО ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 65.015:331.101.3
СИНТЕЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДІЛОВОЮ АКТИВНІСТЮ
ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Белікова Тетяна Юріївна,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Брюховецька Наталя Юхимівна,
Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач сектору методології розвитку підприємства відділу проблем економіки підприємств (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент
Балтачеєва Наіля Аскарівна,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент
кафедри управління персоналом і економіки праці (м. Донецьк).
Провідна установа: |
Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України
(м. Алчевськ).
Захист дисертації відбудеться 5 липня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 3 червня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Останнім часом зростає інтерес до проблеми управління персоналом як до найважливішого фактора підвищення ефективності системи управління підприємством в цілому, що свідчить про визнання теоретиками і практиками важливості кадрового менеджменту.
Сучасні дослідження свідчать про те, що в цілому підвищення індексу використання людського капіталу може збільшити доходи підприємств на 78,7% (в тому числі 31,5% - від підвищення ефективності роботи кадрової служби, 21,5% - від створення зручного робочого місця, 17,7% - від вдосконалення системи матеріальної винагороди, 5,4% - від вміння утримати робітника на підприємстві і стимулювати його активність, 2,6% - від ефективної комунікації).
Перетворення у формах і методах управління, які здійснюються зараз в організаційних структурах підприємств, потребують персоналу, здатного на високому професійному рівні вирішувати складні завдання. Тобто для ефективно функціонуючої економіки необхідним є тип працівника, орієнтований на максимальні досягнення в праці, ініціативний, який знає свої права і розраховує перш за все на власні сили. Такий працівник постійно підвищує кваліфікацію, оскільки саме з нею пов'язує свої можливості в праці. Він обов'язковий і старанний, здібний до інноваційної діяльності. Розвиток ділової активності персоналу в першу чергу передбачає зняття тих гальм, які пригнічують ініціативу і підприємливість. Для розвитку ділової активності персоналу перш за все необхідно усунути нееквівалентність відносин між працівником і суспільством, яка практично не змінилася з переходом на нові умови господарювання.
Результатом підвищеного інтересу до питань розвитку активності персоналу підприємства останнім часом стала поява робіт, присвячених вирішенню зазначених проблем. Значний внесок у розвиток сучасної теорії і практики управління персоналом зробили такі вчені України і країн СНД, як Андрієнко В.М., Брюховецька Н.Ю., Богиня Д.П., Вологін М.О, Генкін Б.М., Дятлов В.О., Лисенко Ю.Г., Петюх В.М., Пушкар О.І., Травін В.В., Шекшня С.В., Щекін Г.В. і інші. Серед зарубіжних вчених: Десслер Г.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДІЛОВОЮ АКТИВНІСТЮ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок