Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМОВІРНІСНИЙ РОЗРАХУНОК СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ НА СУМІСНУ ДІЮ ВИПАДКОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

ІМОВІРНІСНИЙ РОЗРАХУНОК СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ НА СУМІСНУ ДІЮ ВИПАДКОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
ІМОВІРНІСНИЙ РОЗРАХУНОК СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ НА СУМІСНУ ДІЮ ВИПАДКОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
СЕВЕРИН ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 624.014.2 – 192
ІМОВІРНІСНИЙ РОЗРАХУНОК СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
НА СУМІСНУ ДІЮ ВИПАДКОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій із металу, дерева і пластмас (м. Полтава).
Офіційні опоненти: Перельмутер Анатолій Вікторович, д.т.н., головний науковий співробітник, Український інститут досліджень навколишнього середовища і ресурсів Ради національної безпеки і оборони України (м. Київ); Харченко Юрій Анатолійович, к.т.н., доцент кафедри комп'ютерних технологій та інформаційних систем, Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України (м. Полтава).
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України (кафедра будівельних конструкцій) (м. Харків).
Захист дисертації відбудеться 29 січня 2002 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.44.052.02 при Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 234.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “ 24 ” грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чернявський В.В
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку будівельної галузі в Україні важливим є зниження витрат, пов'язаних із проектуванням, зведенням та з експлуатацією будівель та споруд. Одним із напрямків вирішення даного питання, який не потребує додаткових капіталовкладень, є впровадження в практику методів теорії надійності, які отримали досить вагомий розвиток за останні 20-30 років, що пов'язано насамперед із широким застосуванням ПЕОМ в усіх галузях господарчої діяльності. Треба відмітити той факт, що чинні норми проектування не завжди забезпечують достатній рівень надійності будівельних конструкцій на протязі терміну експлуатації. Це може призвести до значних втрат при виникненні відмов та аварій будівельних конструкцій, не говорячи вже про більш трагічні наслідки. Тому важливим є виявлення потенційно небезпечних груп будівельних конструкцій, а також випадків, в яких необхідно уточнити нормативні розрахунки. Поставлені задачі вимагають розробки загальної методики оцінки надійності будівельних конструкцій (в тому числі сталевих) в різній імовірнісній техніці. Визначення реальних показників надійності сталевих конструкцій є досить складною задачею, вирішення якої можливо лише на основі точного математичного опису випадкових факторів, що впливають на стан конструкцій в період їх зведення та експлуатації. При цьому важливо отримати моделі випадкових навантажень з урахуванням усіх особливостей їх стохастичної природи та сумісної дії. На даний час отримані деякі практичні оцінки надійності ряду будівельних (в тому числі сталевих) конструкцій, які мають насамперед методичний характер.
Таким чином, досить актуальним є питання розробки загальної методики оцінки надійності сталевих конструкцій в різній імовірнісній техніці, яка дозволила отримати дані про надійність сталевих конструкцій виробничих будівель та споруд та обґрунтувати на їх основі пропозиції по вдосконаленню нормативних розрахунків.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені в роботі дослідження пов'язані з розробкою імовірнісних методів розрахунку сталевих конструкцій, що ведуться в Україні під керівництвом ВАТ “УкрНДІПроектстальконструкція ім В.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ІМОВІРНІСНИЙ РОЗРАХУНОК СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ НА СУМІСНУ ДІЮ ВИПАДКОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок