Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРУБЧАСТА ТЕХНОЛОГIЯ СПАЛЮВАННЯ ГАЗУ I ОСНОВИ ЇЇ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ТЕПЛОВИХ ЕНЕРГОУСТАНОВКАХ

ТРУБЧАСТА ТЕХНОЛОГIЯ СПАЛЮВАННЯ ГАЗУ I ОСНОВИ ЇЇ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ТЕПЛОВИХ ЕНЕРГОУСТАНОВКАХ

Назва:
ТРУБЧАСТА ТЕХНОЛОГIЯ СПАЛЮВАННЯ ГАЗУ I ОСНОВИ ЇЇ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ТЕПЛОВИХ ЕНЕРГОУСТАНОВКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,36 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Мікулін Георгій Олексійович
УДК. 621.43.056:632.15:621.438
ТРУБЧАСТА ТЕХНОЛОГIЯ СПАЛЮВАННЯ ГАЗУ I ОСНОВИ ЇЇ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ТЕПЛОВИХ ЕНЕРГОУСТАНОВКАХ
05.14.14 – Теплові та ядерні енергоустановки
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | Доктор технічних наук, професор
Любчик Геннадій Миколайович
НТУУ “КПІ”, професор кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Сігал Ісаак Якович
Інститут газу НАН України, зав. відділу захисту атмосферного повітря від забруднень
Доктор технічних наук, професор
Сербін Сергій Іванович
Машинобудівний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Міністерство освіти і науки України, професор кафедри турбін
Провідна установа: | Інститут технічної теплофізики НАН України
Захист дисертації відбудеться 12.06.2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.09 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 03.05.2007 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
Кандидат технічних наук, доцент Коньшин В. І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення проблем модернізації теплових енергоустановок, що знаходяться в стадії експлуатації, та створення перспективних технологій перетворення хімічної енергії органічного палива в інші види енергії (теплову, механічну та електричну) в значній мірі ускладнюються відсутністю науково-обґрунтованих високоефективних по енерго-екологічним показникам та універсальним по використанню методам організації горіння вуглеводневих палив, в тому числі і газоподібного палива. Це перш за все стосується проблем розвитку великої і малої енергетики України в напрямках: розробки систем когенерації енергії на базі парових (або водогрійних) котлів і газотурбінних установок; підвищення екологічної безпеки діючих ГТУ (на компресорних станціях магістральних газопроводів); розробки бінарних і монар-них ПГУ (в тому числі і ПГУ на базі внутрішньоциклової газифікації вугілля); створення автономних теплоцентрів у комунальній енергетиці (в тому числі при використанні у якості палива шахтового метану та продуктів газифікації біомаси).
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася у пріоритетному напрямку "Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості та аграрно-промисловому комплексі” у відповідності з планами Міністерства освіти і науки України по темам: “Розробка наукових основ маловитратних технологій забезпечення високої енерго-екологічної ефективності пальників енергетичного призначення” (№ д. р. 0100U000708) та “Застосування аеродинамічних ефектів насадки Борда в напрямку інтенсифікації горіння вуглеводневих палив, мінімізації токсичності продуктів згорання та уніфікації характеристик пальникових систем” (№ д. р. 0102U002150).
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є наукове обґрунтування основ енергетично ефективної та екологічно чистої технології спалювання газового палива в теплових енергоустановках широкого призначення на базі застосування трубчастих інтенсифікаторів горіння і стабілізаторів полум’я.
Кінцевим результатом дисертації є обґрунтування технології організації горіння палива, яка відрізняється від традиційних низькою витратністю і можливістю ефективного її застосування як у пальникових пристроях стехіометричного типу (топки енергетичних котлів та автономних теплоцентрів), так і у пристроях, що працюють при високих надлишках повітря (камери згорання ГТУ і ПГУ, промислові теплогенератори різного призначення) при низькій токсичності продуктів згорання.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ТРУБЧАСТА ТЕХНОЛОГIЯ СПАЛЮВАННЯ ГАЗУ I ОСНОВИ ЇЇ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ У ТЕПЛОВИХ ЕНЕРГОУСТАНОВКАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок