Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ШАРУВАТИХ ГУМОВОКОРДНИХ ОБОЛОНОК ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН

Загрузка...

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ШАРУВАТИХ ГУМОВОКОРДНИХ ОБОЛОНОК ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ШАРУВАТИХ ГУМОВОКОРДНИХ ОБОЛОНОК ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,11 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Ткачова Валерія Валеріївна
УДК 539.3:624.044:629.3.027.5
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ШАРУВАТИХ ГУМОВОКОРДНИХ ОБОЛОНОК
ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН
Спеціальність 05.23.17-Будівельна механіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА), Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Кваша Едуард Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бараненко Валерій Олексійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри нарисної геометрії;
кандидат технічних наук, професор Ольшанський Василь Павлович, Харківська державна академія цивільного захисту, професор кафедри прикладної механіки.
Провідна установа:
Одеська державна академія будівництва та архітектури, кафедра будівельної механіки, Міністерство освіти і науки України (м.Одеса).
Захист відбудеться 24.02.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 21.01. 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сєдін В.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гумовокордні оболонки, зокрема, пневматичні шини були створені сто років тому. За цей короткий історичний термін створено тисячі модифікацій на основі принципової ідеї еластичного рушія для автомобілів і тракторів, а саме: використання енергії стисненого повітря в тороідальній гумовокордній оболонці, закріпленої на колесі транспортного засобу.
З того часу математичне моделювання напружено-деформованого стану оболонки пневматичної шини мало розвиток в залежності від темпів розвитку транспортної техніки.
Високі швидкості руху сучасних транспортних засобів (особисто в авіації та космонавтиці), значний силовий та температурний вплив на шину, досить жорсткі екологічні вимоги до впливу транспортного засобу на навколишнє середовище (в першу чергу на грунт) привели до необхідності враховувати всі ці умови експлуатації шини на стадії проектування, щоб уникнути втрат часу при створюванні нових конструкцій шин і значно скоротити витрати на впровадження їх у серійне виробництво. Особливо варто підкреслити, що шини випускаються сотнями мільйонів штук у рік, тому роль математичного моделювання для них досить значна.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота узагальнює результати досліджень у галузі пластин та оболонок, які виконувались на кафедрі будівельної механіки та опору матеріалів (БМтаОМ) в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) у 1999-2004 рр. Дослідження проводились відповідно з тематичними планами Міністерства промисловості України та темами договірних робіт науково-дослідного інституту великогабаритних шин (НДІ ВГШ) під час навчання в аспірантурі при кафедрі будівельної механіки та опору матеріалів ПДАБтаА.
Мета і задачі дослідження. Головною метою роботи є модифікація та розрахунок нових задач напружено-деформованого стану шин при технологічних процесах їх виготовлення та експлуатації.
Задачі дослідження:
1. Модифікувати існуючу математичну модель для розрахунку шин;
2. Обрати ефективний чисельний метод для розрахунку напружено-деформованого стану пневматичних оболонок;
3.
Провести зіставлення теоретичних результатів для обґрунтування вірогідності розроблених математичних моделей.
Об'єкт дослідження – напружено–деформований стан (НДС) оболонки шини.
Предмет дослідження – пневматична шина.
Теорії і методи дослідження: геометрично нелінійна та лінійна технічні теорії оболонок і пластин; метод скінчених елементів; сучасні методи розрахунку рівнянь контактної взаємодії оболонки та основи; використання вірогідних механічних властивостей компонентів оболонки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ШАРУВАТИХ ГУМОВОКОРДНИХ ОБОЛОНОК ПНЕВМАТИЧНИХ ШИН

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок